Epson EH-TW6700 - jaki ekran

hcman

New member
Witam,

Szukam ekranu do projektora jak w tytule. Warunek - musi być elektryczny i mieć powierzchnię projekcyjną oszerokości ok. 300cm. Przeznaczenie to przede wszystkim filmy i trochę grania na konsoli.Projektor w odległości ok. 6m od ekranu, widz ok. 5m.
Podpowiedzcie proszę coś w budżecie ok. 4000zł. Póki co przymierzam się do Adeo Motorized Elegance, ale nie wiem czy to dobry wybór i mam dylemat jaką powierzchnię wybrać.
Znawców tematu proszę o pomoc.
 

m4rcin-3k

New member
Mam ten projektor własnie z Adeo powierzchnia Reference Grey 110'. Bardzo miłe zaskoczenie dobry kontrast i ostrość ładnie wyciąga przy małych odbiciach dzięki lekkiej transparentności widać to wyraźnie jak zajrzymy za ekran (mam 10 cm odsunięty od ściany). Wada cena moim zdaniem za wysoka ale po tanim ekranie made in china różnica jest znaczna. 130' z topem powinieneś się zmieścić w 4k bez sterowania pilotem. Ja dorobiłem sobie a raczej kupiłem moduł z ****************** rc-02 jeśli pamiętam i lata fajnie.
Jeśli chodzi o powoerzchnię informacje znajdziesz na Adeo. Wybrałem grey bo nie mam dedykowanego pomieszczenia a ekran wykorzystuje tylko do kina.
 
Ostatnia edycja:
Do góry