Projektor do małego pokoju za ok. 5000 zł

mzjr

New member
Cześć,
jest tak ogromny wybór, że nie sposób samemu to ogarnąć. Będę bardzo wdzięczny jak pomożecie.
Do rzeczy!
Szukam projektora do filmów (sporadycznie prezentacji, czy wyświetlania zdjęć z wakacji).
Projektor będzie na półce pod samym sufitemna wysokości 2,5 m, 3 m od ściany/ekranu 2,8x2,8 m (docelowo pomalowana na szaro, na razie biała). Widz dokładnie pod projektorem. Większość projektorów sprawdzanych na projectorcentral.com nie ma idealnych warunków pracy przy takich warunkach.
Do wydanie okolice 5000 zł.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Właśnie polecam , go aby był pod samym ekranem , a nie na półce. Łatwość ustawienia , krótki kabel jest jego atutem . Chętnie zobaczę go w akcji .
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
A , na zdrowie :)
Już kupiłeś ? Model W1400 jest lepszą propozycją , ma interpelację klatek .
Opisz wrażenia jak już wszystko ustawiasz , zainstalujesz .

Pozdrawiam.
 

bokciu

Banned
Serio?
Wchodzisz w temat i wyszukujesz gdzie ktoś zrobił czeski błąd zamiast coś napisać na temat? Trochę wstyd.

W tym konkretnym przypadku zwrot "interpelacja" ma swoje konkretne znaczenie, więc nie możemy tak do końca nazwać tego czeskim błędem. Poza tym, nie wiemy tak do końca czy to była literówka, czy też może autor użył takowego nazewnictwa ze zwykłej niewiedzy w kwestii zapisu. Natomiast wstyd, to jest zakładać kolejny wątek jakich setki na tym forum, zamiast poczytać.
 

mzjr

New member
Przejrzałem wątki do około początku roku i nie znalazłem odpowiedzi. Wydaje mi się, że od tego czasu zmieniły się projektory i wyszło sporo nowych, stąd pytanie.
Może mógłbyś powiedzieć, czy warto dopłacać do W1400?
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Z czasem przy oglądaniu sporu , grach , szybkich scenach możesz się wku... , że zaoszczędziłeś na tym , co nietrzeba . Miałem ten projektor , nawet bez kalibracji miał mnimalne wady w ustawieniach , ale do 3D kalibracja obowiązkowa. Mój egzemplarz przekłamywał w czerwieni i zieleni (i to bardzo ) .
Polecam go z czystym sumieniem :) Ale kolega sprzadaje Sony 55 z nie używaną lampą za 6500 . Może to będzie dla Ciebie super okazja na wyższy poziom :)

Pozdrawiam.
Maciej
 

mzjr

New member
Z czasem przy oglądaniu sporu , grach , szybkich scenach możesz się wku... , że zaoszczędziłeś na tym , co nietrzeba . Miałem ten projektor , nawet bez kalibracji miał mnimalne wady w ustawieniach , ale do 3D kalibracja obowiązkowa. Mój egzemplarz przekłamywał w czerwieni i zieleni (i to bardzo ) .
Polecam go z czystym sumieniem :) Ale kolega sprzadaje Sony 55 z nie używaną lampą za 6500 . Może to będzie dla Ciebie super okazja na wyższy poziom :)

Pozdrawiam.
Maciej

Bardzo dziękuję za propozycję, ale potrzebuję faktury.
Przechodząc do przedziału >5000 zł mamy też Optomę HD50 i EPSON EH-TW6700. Nie są to nowsze konstrukcje?
 
Do góry