Vivitek 1188 czy epson 6600/6700(jakość obrazu w filmach)

SeBaLy

New member
Witam co byście poradzili bo stoję między wyborem Vivitek 1188 a epson 6600/6700 głównie do filmów fullhd i 3d z tego co widzę po zagranicznych recenzjach youtube to ten vivitek deklasuje nawet epsona 6800 jeżeli chodzi o czerń w filmach, ostrość i ogólną jakość obrazu czy to prawda czy to ściema bo gdzieś też słyszałem że test można ustawić tak aby wygrał dlp lub 3lcd a nie chce mi się wierzyć że viviek 1188 bije nawet epsona 6800 a tak z testów niemieckich mówią na youtube także jak ktoś miał styczność z tym projektorami i mógł mi przedstawić sprawę który wybrać to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam. Vivitek to jedyny minus jaki ma to wysoki input lag i ze dlp ale czy faktycznie widać efekt tęczy bo w moim LG pa70g jest niewidoczny.
 

SeBaLy

New member
What do you think about the Panasonic projectors? Panasonic PT-AE3000 LCD or Panasonic PT-AE1000E 1080p Projector will work for 3d movies and games on the xbox one x or better choose the projector epson 6700? The PT-AE1000E 1080p is not much more expensive than the epson 6700 projector. I was also thinking about the Sony VPL-HW45ES projector, is it worth paying for it?
 
Do góry