Budżetowy ekran projekcyjny.

krzysiekkj86

New member
Witam poszukuję taniego ekranu bądź czegoś co można by nazwać ekranem projekcyjnym.
Zastanawiam się nad tym co będzie lepszym wyborem do taniego ekranu. Posiadam projektor epson eh-tw5300 i mam zamiar oglądać filmy oraz grać na konsoli na ekranie zawieszonym na oknie. Nie jestem wymagającym użytkownikiem i poprzedni projektor vga na białej ścianie był dla mnie ok. Użytkował go będę raczej wieczorami. Zastanawiam się nad tym czy lepiej kupić tani ekran czy typową roletę. Widziałem na yt filmiki z roletą z Ikea TUPPLUR i efekt mnie zadowalał i teraz zastanawiam się co jest lepszym wyborem taka roleta w stylu blackout itp czy tani ekran 4World 08441.
 

krzysiekkj86

New member
A więc udałem się z projektorem do znajomego co ma najtańszy ekran i uznałem że dla mnie to idealny wybór. Kupiłem ekran za 275 zł z przesyłką. Co prawda potwierdzę że są delikatne zafalowania na czarnych paskach po bokach ale z tego co czytałem to na tych za 2000 też są.
 

krzysiekkj86

New member
Niepotrzebnie się zalogowałem ... Zaszaleję i będę górnikiem :) Panowie naprawdę ? Macie świadomość że ludzie bardzo często szukają na forum najtańszych rozwiązań ? Ekran mam do tej pory i jestem prywatnym użytkownikiem a to że go chwaliłem to dlatego że się sprawdził dla amatora.
 
Do góry