projektor bez efektu teczy

timonek

Member
Bez reklam
Witam zaczne od tego ze mialem przez pewien czas projektor dlp i niestety efefkt teczy jest dla mnei widoczny i pzeszkadza mi, czern tak hm mogla by byc lepsza ale obraz jako tako byl ok.
Pytanie czy projektor lcd bedzie mial duzo gorsza czern ? i ewentualnie jaki inny projektor w innej technologii mozna by bylo kupic.
Dawno nie interesowalem sie w tym temacie moze cos sie zmienilo w cenach bo jak pamietam kiedys np projektory w innych technologoach dila itp byly bardzo drogie. ILe kasy tzreba by wydac teraz jak ktos sie orientuje ?
 

crash555

New member
Ja też na optomie hd141x efektu tęczy nie widziałem, jak i z 10 osób które oglądało u mnie filmy na projektorze.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
timonek-może oglądałeś bardzo stary projektor dlp gdzie koło kręciło się wolno,dlatego widziałeś efekt tęczy-w dzisiejszych projektorach mało kto to widzi,dlatego moim zdaniem lepiej wybrać się przed zakupem na prezentacje projektorów dlp-3lcd i sam zdecydujesz

nikt nie powie ci o ile dokładnie jest gorsza czerń w 3lcd vs dlp ponieważ to sam musisz stwierdzić.
 

timonek

Member
Bez reklam
Ale ja widze to i widzialem to na najnowszym oprojektorze nie zadnym starym i wlsasnie to byla optoma hd141 wiec gdybym nie widzial to bym mial taki a tu niestety lipa i nie wiem co robic. Jeszcze na obrazie mniej ale napisy to juz masakra.
 
Do góry