Optoma hd27

bokciu

Banned
Ja tam nie widzę znaczącej różnicy pomiędzy trybami eco a dynamic w mojej Optomie, aczkolwiek to inny model. Zmienia się tylko nieco częstotliwość dźwięku, natomiast nie jest to jakoś znacznie słyszalne, a podczas normalnego oglądania filmu, mam na myśli poziom głośności, trzeba się wsłuchiwać aby w ogóle usłyszeć jego pracę.
 

marecki7

New member
Chodzi mi przede wszystkim o prace wentylatorów! Masakrycznie głośno! Kupiłem ten projektor ze względu na jego cicha prace okazuje się ze wentylacja jest okropnie denerwująca! Może jest jakiś sposób!
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a slyszysz roznice miedzy trybem normal, a eco z wlaczonym i wylaczonym trybem dynamic black? jesli slyszysz, to znaczy, ze i tak projektor jest dla Ciebie za glosny i tutaj glosnosci wentylatorow nie zmienisz. Mozesz co prawda bawic sie w dodatkowe jakies drobne wyciszenie projektora, jesli Ci chce sie grezbac w jego srodku. Jednakze ja bym tego nie polecal
 

fade1

Member
"Masakrycznie głośno!" - Blisko ucha stoi projektor? U mnie dźwięk wiatraków nie przeszkadza, optoma w trybie eco.
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
a slyszysz roznice miedzy trybem normal, a eco z wlaczonym i wylaczonym trybem dynamic black? jesli slyszysz, to znaczy, ze i tak projektor jest dla Ciebie za glosny i tutaj glosnosci wentylatorow nie zmienisz. Mozesz co prawda bawic sie w dodatkowe jakies drobne wyciszenie projektora, jesli Ci chce sie grezbac w jego srodku. Jednakze ja bym tego nie polecal

Ale chwila, u Was jest taka możliwość? U mnie po włączeniu dynamic black, tryb lampy automatycznie przechodzi z eco w dynamic.
 

yankesmgn

New member
Witam,

Czy w tym modelu macie dzwiek brzeczenia ktory jest ciagly i zalacza sie na samym poczatku przed uruchomieniem wiatrakow? Ja dzisiaj zakupilem Optome HD27 i wlasnie tak mam. Zastanawiam sie czy to normalne.
 
Do góry