projektor na dzialke do 300zl

matifcb

Member
Witam,

pierwszy raz bede szukal projektora. Czytam sobie forum wiec jeszcze nie wiem czy bede puszczac bezposrednio na scianie czy na przescieradle zeby zaoszczedzic pieniadze. Mam odleglosc z 3,5m max od sofy do sciany. Chcialbym max 100 cali. Tylko wieczorem zeby film wlaczyc na dzialce. Czy szukac na aliexpres ? czy kupowac uzywke czy jakis za 250 zl z biedronki itp ? Napewno po HDMI zeby 1920x1080p mozna bylo. Wiadomo ze tylko to ejst powiekszane czy skalowane w takiej cenie..
 

buldoggg

Member
Bez reklam
moim zdaniem to najlepszy wybór będzie jak kupisz taki projektor:

Projektor do Smartfona Smartphone Projector 2.0 (6686532452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chcesz wydać około 250 zł ? to sprawdź jak wygląda jakość takiego projektora tutaj też jest włączone po hdmi 1920x1080

https://www.youtube.com/watch?v=g_OLV8ggFhM&t=229s

podsumowanie:lepiej przepić te 250 zł niż kupić projektor za 250 zł :)

pamiętaj że rozdzielczość natywna od maxymalnej różni się i to bardzo :) pozdrawiam
 

matifcb

Member
kolega uzywke kupil podobnie i ogladalem u niego na scianie. Napewno wezmie na dzialke kiedys do mnie i podlaczymy. Ja mysle jednak o czyms wiekszym niz te mini projektory..nawet ten z biedronki o wiele lepszy jest. Ja osobiscie moge isc w uzywki a nie cos nowego
 

matifcb

Member
kolega ma Sony VPL ES2. roznica jest wiadomo ze to nie tv.. tylko ze 100cali jednak na tv nie zrobie.
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
u mnie na projektorze różnicy prawie nie ma oprócz oczywiście wielkością obrazu i minimalnie gorszą czernią(projektor 3lcd) czyli tak jak w przypadku tv z matryca va a ips
 
Do góry