Projektor na prezentacje, szkolenia FullHD - aktualny

prezesk

New member
Witam,
Jestem nowym w tym temacie. Na forum dużo wątków ale większość o użyteczność do kina domowego.
Poszukuje projektora na prezentacje i szkolenia. Aplikacje które prezentuje potrzebują full HD do dobrej pracy. Dodatkowo projektor będzie przenoszony bo to prezentacje u klientów.
Więc i różne panujące warunki, często brak sal szkoleniowych obraz będzie wyświetlany na ścianach, i do tego zapewne w małych odległościach od ściany. Na forum mało tematów z aktualnych sprzętów do tego z tak dużą rozdzielczością o tej tematyce takich projektorów lub kiepsko przeszukałem. Szukam sprzętu do 4000 zł ale wiadomo czym taniej tym lepiej ;). Proszę o pomoc.
To co znalazłem to projektor LG PF1500G posiada lampę LED więc nie nagrzewa się mocno i szybko się wyłącza. Długa żywotność lampy. Ale wydaje mi się że mała ilość lumenów. Ale nie mam doświadczenia z tego typu sprzętem. LG ma parę dodatkowych funkcji do prezentacji bezpośrednio z pendriva (ale to już tylko jako dodatkowa sprawa jaka znalazłem)
Głównie będzie to wyświetlany obraz z komputera na szkoleniach i prezentacjach produktu.
Nie upieram się do lampy LED Chętnie posłucham głosu rozsądku doświadczonych użytkowników.

Zastanawiałem się czy jest coś co może też później da się wykorzystać w domowych warunkach do filmów - ale z tego co czytam to muszę skupić się na prezentacjach i szkoleniach więc to jest główny
 
Do góry