Panasonic PT-RW330EA

padlak

New member
Witam,
Sprzedałem swojego BENQ TH681 i szukam czegoś lepszego, natknąłem się na używanego Panasonica RW330EA, sprzedający przypuszczam że jest to jakiś handlarz sprzętem po-leasingowym ponieważ nie ma pudełka, pilota, Sam projektor i w ofercie trochę innego sprzętu, ale do rzeczy, jest to dla mnie zupełnie nowa technologia, nigdy wcześniej się nią na dobrą sprawę nie interesowałem, sprzedający podaje że projektor ma przechodzone 13000 godzin i jest z 2013 roku, cena? po przeliczeniu 2,500 zł. Czy może któryś z kolegów ma doświadczenie/wiedzę w temacie projektorów ledowo laserowych i może się nią podzielić? Czytałem że lasery? potrafią dożyć 20.000 godzin, ale co dalej? Jak wygląda konserwacja/wymiana tych laserów? Jakie są ceny itp? No i może ktoś podpowie czy jest to warte? Czy lepiej dać sobie spokój.
Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Naprawdę 13.000 godzin to był eksploatowany na maxa.
Jak ktoś mógłby tanio wymienić podzespoły to by nie sprzedawał go.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Zastanawiam się dlaczego ludzie kupują np projektor w cenie nowe za 2500-3000 zł masz dobre projektory które są na gwarancji 24m na urządzenie i 36m na lampę jak np epson i nigdy nie kupiłbym używanego projektora za cenę gdzie można kupić już naprawdę fajny sprzęt.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zastanawiam się dlaczego ludzie kupują np projektor w cenie nowe za 2500-3000 zł masz dobre projektory które są na gwarancji 24m na urządzenie i 36m na lampę jak np epson i nigdy nie kupiłbym używanego projektora za cenę gdzie można kupić już naprawdę fajny sprzęt.

Przyczyna jest b. prosta. Kupując np Panasonica PT-AT6000 za 3000zł kupujesz go za mniej niż połowę ceny rynkowej, a dostajesz w zamian poziomy lens shift, optykę z prawdziwego zdarzenia (a nie plastikową jak w przypadku nowych projektorów za ok. 3000zł), cichszą pracę, większe możliwości ustawień obrazu (kalibracja), możliwość zmiany proporcji obrazu itd.
Osobiście wolałbym kupić takiego Panasa, bądź Epsona z serii 6000/7000 z przebiegiem np 1500h niż nowego Benq w tej samej cenie.
Aczkolwiek projektor o który pyta kolega ma już duży przebieg, ponadto w tej cenie lepszym wyborem będzie AT6000 w używce :)
 

padlak

New member
Przyczyna jest b. prosta. Kupując np Panasonica PT-AT6000 za 3000zł kupujesz go za mniej niż połowę ceny rynkowej, a dostajesz w zamian poziomy lens shift, optykę z prawdziwego zdarzenia (a nie plastikową jak w przypadku nowych projektorów za ok. 3000zł), cichszą pracę, większe możliwości ustawień obrazu (kalibracja), możliwość zmiany proporcji obrazu itd.
Osobiście wolałbym kupić takiego Panasa, bądź Epsona z serii 6000/7000 z przebiegiem np 1500h niż nowego Benq w tej samej cenie.
Aczkolwiek projektor o który pyta kolega ma już duży przebieg, ponadto w tej cenie lepszym wyborem będzie AT6000 w używce :)

Wlasnie dokladnie o to mo chodzi :) rownie dobrze moglbym kupic nowego epsona 5300 ale wole chyba upolowac uzywke z lens shiftem. Ale uzywka=ryzyko :)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Panasonic PT-RW330EA ma rozdzielczość 1280x800 to nawet najtańsze projektory natywne full hd będą lepsze pod względem jakości obrazu.
 
Do góry