Projektor do 3000 zł

tenwolny

New member
Witam

Chciałbym kupić projektor do 3 tyś zł który miałby być w pokoju o wymiarach 3,15m x 4,50m. Ekran zrobiłbym na tej krótszej scianie, jakiś rozwijany. Więc zostaje niezbyt duża odległość od projektora do ekranu (ekran wisiałby około 30 cm od ściany). Wyszłoby może z 2,5 metra. Ekran chciałbym minimum 90 cali. Używałbym tego do oglądania filmów z komputera, czasem do oglądania kablówki. Czy znajdzie się jakiś projektor w tej cenie ? Czy da się oglądać filmy z pendrive w takim projektorze ?

Pozdrawiam
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Ciężko będziesz miał kupić projektor do 3 tyś full hd który z 2,5 metra będzie dawał obraz minimum 90"

moim zdaniem powinieneś kupić projektor krótkoogniskowy i tylko full hd(ale znowu na takiego braknie ci pieniędzy)

są projektory który odtwarzają filmy z usb ale przenośne (przeważnie mają 720p i nie posiadają zooma i są to np różnego rodzaju pikopixy)
 

szejos

New member
Benq W1070 da radę rzucić tyle cali z takiej odległości. W tych pieniądzach ciężko o coś lepszego.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Mnie nie przeszkadza,ale chodzi mi o to że jak autor pisze minimum 90" czyli w jego wypadku najlepiej gdyby było 90" bez zooma a z zoomem np 110" czaisz o co mi już chodzi ?

co do zooma to znam różnice pomiędzy optycznym zoom'em a cyfrowym :)
 
Do góry