Acer Pd525d

ZerO

New member
Witam mam zamiar kupic projektor ACER PD525D cena jest okazyjna bo 1000zl moze mi ktos powiedziec, bo ja sie wogole na tym nie znam czy projektor ten jest dobry, jaki polecacie, chcem na nim ogladac tylko filmy DVD, czy bez problemu podlacze go pod DVD i czy glos bedzie szedl od DVD do kolumn? Prosze o wszelkie rady na temat tego modelu. Z gory dzieki
 

mirzaw

New member
Jeśli zamierzasz projektor ten używać do kina domowego - szczerze ODRADZAM!
Rozdzielczość natywna to 1,024 x 768
Matryca ma proporcje 4:3 (przy obrazach 16:9 będziesz miał oświetlone pasy na górze i dole.
NO i brak normalnego wejścia component nie wspominająć o HDMI.
Mimo niskiej ceny - nie warto. Będziesz szybko niezadowolony.
 

MarKo_wawa

New member
Witam :)
No coz, rewelacja to nie jest, ale cena jest rzeczywiscie atrakcyjna, (produkt jest juz wycofany z oferty Acer'a). Do zwyklej pracy typu prezentacje lub ogladanie filmow - wystarczy, jednakze nie oczekuj zbyt wiele bo mozesz sie troche rozczarowac.
Duzo zalezy od Twoich oczekiwan i wymagan, jezeli sa wysokie to proponowalbym rozejrzec sie za sprzetem dedykowanym do odbioru Kina Domowego np.Acer PH530, PH730, lub cos Firm BenQ lub Epson.
Ponizej zalaczam specyfikacje modelu o ktory pytasz.
Pozdrawiam :cool:

Dane opisowe dla ACER PD 525D, DLP, XGA, 2600 lum Technologia: DLP cali; Rozdzielczość ekranu: 1280x1024 pikseli; Jasność obrazu: 2600 ANSI Lum.; Kontrast: 2000:1; Lampa: 200 Wat; Czas pracy lampy: 3000 godz.; Przekątna obrazu: 295,2 cali; Odległość projekcji: 1,2-12 Metr; Ilość kolorów: 16,7 mln; Głośniki: Tak; Moc głośnika.: 3 Wat; Złącza zewnętrzne: 1 x D-sub 15-pin; Wskaźnik laserowy: Tak; Wspierane systemy: PAL, NTSC, SECAM, HDTV; Pobór mocy (praca/spoczynek): 265 Wat; Masa netto: 2,4 kg; Głębokość: 237 mm; Wysokość: 107 mm; Szerokość: 277 mm; Gwarancja/rękojmia: Gwarancja producenta 24 msc; Cechy dodatkowe: Możliwość tylnej projekcji, Głośność w trybie ECO 27dB, W zestawie: kabel zasilający, W zestawie: Pilot ze wskaźnikiem laserowym, W zestawie: kabel VGA D-Sub, W zestwie: kabel video, S-Video, VGA D-Sub sygnał HDTV, kabel USB, W zestawie: kabel audio minijack, W zestawie: instrukcja obsługi na CD, karta gwarancyjna, W zestawie: osłona na obiektyw, torba, Wejście audio minijack, Złącze RS 232(do celów serwisowych), Wyjście video (cinch), Wyjście S-Video (Mini DIN), Złącze DVI-I, Wyjście D-Sub 15 pinowe, Port USB; Torba: Tak; Link do strony producenta: http://www.acer.pl/
 

ARON171

New member
Witam, posiadam projektor Acer PD525D. Podłączyłem go do komputera przez USB ale nie działa więc podłączyłem go znowu z tunerem cyfry+ przez kabel HDMI na którym cały czas działa i nagle zamiast wyświetlać jak zawsze na samym początku napis ACER to teraz wyświetla mi się napis HP i nie sie wyłącza jak mam go naprawić??
 
Do góry