Projektor z Chin

mbielek

New member
LG PF1500G czy Nierbo LED Projector za 399,04 z Aliexpress? to tego potrzebuje ekran 150cali z czarnym tłem 16:9 i amlituner z głosnikami 7.1 żeby w stereo też fajnie to grało , nie musi być markowe ważne aby miało dobre parametry, bo nie bardzo chce wydawać na zestaw 6000zł
 

artiz_

New member
Bez reklam
LG PF1500G czy Nierbo LED Projector za 399,04 z Aliexpress? to tego potrzebuje ekran 150cali z czarnym tłem 16:9 i amlituner z głosnikami 7.1 żeby w stereo też fajnie to grało , nie musi być markowe ważne aby miało dobre parametry, bo nie bardzo chce wydawać na zestaw 6000zł
Ło maj got :)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
nie ma sensu kupować tego lg ponieważ cena jest wysoka,lepszy rozwiązaniem będzie kupno Nierbo LED Projector z aliexpresu za 399.04$ i możesz kupić ekran 150" ale też tego nie polecam tylko najlepiej zrobić ekran własnej roboty czyli potrzebujesz czarnego tła to drukujesz na kartkach a4 kolor czarny około 100 sztuk i śmiało można nakleić na ścianę używając superglue lub zrobić masę żeby wyszło taniej czyli mąka plus woda i śmiało możesz kleić takie coś do ściany Ziomuś.

lub kupić projektor do smartfona,kosztuje to około 50 zł i nawet za 50 zł możesz mieć 4k natywne,jeżeli twój telefon ma taką rozdzielczość

POLECAM ziomuś
 

raf7705

Banned
Dwie rolety z ikeła, po dwa metry szerokości skleisz i będzie ekran 150".
Na audiostereo Roleta z ikeła, robi furorę 😀
 

buldoggg

Member
Bez reklam
raf7705 dobrze mówi,bo sam kiedyś używałem rolet tylko ze antykradzieżowych-metalowych (kupiłem i kazałem zamontować w pokoju na ścianie jako ekran projekcyjny :)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Podobnie jak na ciasto pizzy czyli 0,5 kg maki typ 00(maka na pizze właską) plus 250 ml(szklanka) wody o temperaturze około 30-35 stopni,wygniatać 7-8 min i masa gotowa Jak ci zostanie to do piekarnika 270-280 stopni i piec przez 8 min(pamietaj oczywiscie o drożdzach instant lub swieżych plus cukier,sól) ziomuś
 
Ostatnia edycja:
Do góry