Epson EB-S31 3LCD, czy warto?

kyniu92

New member
Witam. Jestem świeży w tych sprawach. Ogólnie na temat projektorów nie ma zbyt wielu opinii. Planuję kupić projektor do pokoju, by od czasu do czasu obejrzeć coś na większym ekranie. Głównie filmy, ew. konsola ps4, oglądanie meczów cs go. Natrafiłem na ten projektor:
Epson EB-S31 3LCD
Cenę jestem w stanie zaakceptować. LCD podobno daje lepsze kolory i czerń. Czy posiada ktoś ten projektor i może o nim się wypowiedzieć? Ewentualnie jest ktoś kto się na tym zna i doradzi, czy kupić, czy nie? Nie jestem wymagającym użytkownikiem, ale wiadomo nie chciałbym też słabego obrazu...

E: będę kupował ekran, który zakryje okno. długość pokoju pokoju to około 6-7m. Wysokość około 2,5-3m. Szerokość przy oknie to około 2m *taki ekran chciałbym znaleźć.
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
Nie chcesz słabego obrazu to możesz schodzić niżej jak 1280x800 ponieważ po podłączeniu nie będziesz zadowolony i oddasz projektor,taka rozdzielczość jak 1280x800 to w dzisiejszych czasach minimum.....chyba że masz coś więcej pieniędzy na projektor to oczywiście full hd 1920x1080
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
Nie chcesz słabego obrazu to NIE możesz schodzić niżej jak 1280x800 ponieważ po podłączeniu nie będziesz zadowolony i oddasz projektor,taka rozdzielczość jak 1280x800 to w dzisiejszych czasach minimum.....chyba że masz coś więcej pieniędzy na projektor to oczywiście full hd 1920x1080


Sory za dubla ale brakiwało tam wyrazu NIE który zmienia wypowiedz i jest ona napisana z dużych liter

Musisz zwracać uwagę na rozdzielczość natywna.
 

kyniu92

New member
wiem, że tam miało być "nie" :) a teraz takie pytanie. Jak duża jest różnica między ekranem kupowanym od takiego, któy można namalować specjalną farbą do projektorów?
 
Do góry