Vivitek Qumi Q3/Q6 - warto? Jeśli nie jaki?

crc88

New member
Witam wszystkich użytkowników forum.

Sprowadza mnie tu rozterka nad tym czy do prezentacji warto korzystać z rzutników Qumi Q3 lub Q6. Poszukuje obecnie czegoś do użytku przez 2-3 godziny w tygodniu, z racji potrzeby częstego przemieszczenia się rzutnik Q3/Q6 wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Zastanawiam się tylko czy sprawdzi się w roli rzutnika dla prezentacji.

Jeśli waszym zdaniem rzutniki te nie nadają się do takiego użytku to z czego do 2-2,5 tyś. zł warto skorzystać?

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
potrzebujesz projektora przenośnego ? prezentacje przy świetle ? jeżeli przenośnego i małego to śmiało vivitek q6 lub LG Mini Beam PW700 problem jest taki że przy świetle do prezentacji potrzebujesz dużo lumenów ale nie znajdziesz w tak małych projektorach.......propozycja to:
Epson EB-W31-3200 lumenów
Optoma W344-3100 lumenów
BenQ MX704-4000 lumenów

ten co wymieniłeś vivitek qumi q6 posiada 800 lumenów
 

crc88

New member
potrzebujesz projektora przenośnego ? prezentacje przy świetle ? jeżeli przenośnego i małego to śmiało vivitek q6 lub LG Mini Beam PW700 problem jest taki że przy świetle do prezentacji potrzebujesz dużo lumenów ale nie znajdziesz w tak małych projektorach.......propozycja to:
Epson EB-W31-3200 lumenów
Optoma W344-3100 lumenów
BenQ MX704-4000 lumenów

ten co wymieniłeś vivitek qumi q6 posiada 800 lumenów

Skupiłem się na niewielkich rozmiarach, i ciekawym wyglądzie. Jednak nie byłby to trafny wybór. Prezentacje będą prowadzone przy świetle i ilość lumenów będzie miała znaczenie. Projektor BenQ o którym wspomniałeś został mi polecony też przez inną osobę, wybór będzie pomiędzy BenQ, a Epsonem. Dziękuję za pomoc.
 
Do góry