Projektor (ultra)krótkoogniskowy, bezprzewodowy

nolimit

New member
Witam,

Możecie doradzić czy istnieje sprzęt jak w temacie? Szukam i owszem ultrakrótkoogniskowe są do wyboru, natomiast nigdzie nie widzę aby któryś miał do tego opcje bezprzewodowowego podłaczenia (bez potrzeby kabla hdmi). Chcę podłączyć bezprzewodowo xbox, komputer. Chciałbym też aby projektor miał wyjście do podlączenia antenty telewizji naziemnej.

np LG PF1000U może podłączyć jedynie kompa, xboxa nie da rady - ja chciałbym wszystko bezprzewodowo. Chociaz nie wiem czy te 1000 lumenów wystarczy. Jaka musi być wartość aby można dobrze ogladać nawet w świetle dziennym?
 

buldoggg

Member
Bez reklam
Nigdy nie będzie idealnie w świetle dziennym bo zawsze będzie lepiej jak będzie ciemno/rolety

1500 lumenów starczy żeby jakoś dało się oglądać w pokoju w dzień

xboxa jak podłączysz bezprzewodowo to i tak przypuszczam że będzie duży LAG
 

nolimit

New member
w tym Lg widzę, że jest podane w specyfikacji że obraz do 100 cali. I co więcej nie wyciągnie? Trochę to dziwne bo inne osiągają nawet 300 cali. Tutaj nie da się więcej niz 100 czy to jest podane dla najlepszego obrazu i można więcej tracąc na jakości obrazu?
 

nolimit

New member
w sklepie twierdzą, ze można zrobić 120 cali "Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na Optomie GT5000 3000 ANSI zrobić 120''. Obraz będzie bardzo dobry na pewno " a nawet 174 z odległości jednego metra. A w specyfikacji jest że do 100 cali zakres.

ma ktoś może taki projektor krótkoogniskowy i może potwierdzić słowa sprzedawcy?
 

Lucky555

New member
co do połączenia bezprzewodowego polecam takie urządzenie jak Optoma WHD 200, osobiście mam i wszystko śmiga i laga nie ma :)
 
Do góry