Pomoc. Epson TW-6600 setup room

bolej1

Member
Witam wszystkich użytkowników forum. Adam z Warszawy.

Z racji ze to moje początki jeśli chodzi o projektory mam spore wątpliwości czy wybrany projektor bedzie dobry do mojego roomu.
Mam prośbę rozwazam zakup projektora Epson TW-6600 i mam obawy czy projektor bedzie wisiał tam gdzie chce. Robilem symulacje na projectoncenter.com ale tam nie ma mozliwosci sprawdzenia ile od sufitu musie byc zainstalwany projektor.
Parametry ekran 122cale 270x150 odległość projektora tu jeszcze nie zdecydowałem 5m od ekranu lub 6,7m.
Wysokosc pomieszczenia 290 a ekran 50cm od sufitu. Projektor chce podwiesic zaraz pod sufitem.
Drogi sprzęt i chciałbym uniknąć jakiejs glupiej wpadki. Prosze o pomc
 
Ostatnia edycja:
Jak masz wątpliwości to kup sobie wieszak regulowany, wtedy będziesz miał swobodny ruch góra, dół.
No twoim miejscu pomyślałbym dać go bliżej,tracisz na jasności odstawiając go od ekranu. Ja mam ekran 110 a projek jest w odległości coś ok.3m.
 

bolej1

Member
Hmm jak go właśnie nie chce wieszać gdzie popadnie mam upatrzone miejsce i chciałbym się w nim zmieścić.
Projektora jeszcze nie kupilem ekranu tez nie wiec wszystko otwarte. On wlasnie chyba nie jest zbyt jasny
 

lobo77

Member
Podepnę się pod temat.
Szukam niedrogich okularów 3D do Epsona EH TW- 6600.Jakie modele i jakich firm polecacie do tego urządzenia?
Co do tematu,to ja z odległości ok. 3,8m uzyskuję przekątną max. 110 cali i takiej wielkości ekranu będę szukał.
Pzdr.
 
Podepnę się pod temat.
Szukam niedrogich okularów 3D do Epsona EH TW- 6600.Jakie modele i jakich firm polecacie do tego urządzenia?
Co do tematu,to ja z odległości ok. 3,8m uzyskuję przekątną max. 110 cali i takiej wielkości ekranu będę szukał.
Pzdr.

Ja z 3.40m mam 110 cali, jak szukasz ekranu to możemy pogadać.
 
Do góry