ViewSonic PRO7827HD vs Benq W1110 (HT2050)

minciu

New member
Jak w temacie, który na dziś dzień lepiej wybrać?

PRO7827HD - jaka ma szybkość ColorWheel ?


Cena jest niemal identyczna średnio 3200-3500zl
 

Szymonrc

New member
Trochę minęło już od umieszczania tego posta i chciałem zapytać, czy projektor już został zakupiony? Ja stoję przed podobnym dylematem. Z początku wahałem się między BENQ W1070, a W1110s, i nawet miałem już zakupiony W1110s, ale zwróciłem go do sklepu, bo wg mnie miał wadę - trzeba go było umieścić pod kątem do płaszczyzny ekranu i nieco w bok od osi, aby prosto świecił. Waham się przed zakupem kolejnego egzemplarza z obawy przed tą wadą, a w międzyczasie trafiłem na ten wątek i jak sprawdzam parametry Viewsonic PRO7827HD, to wypadają bardzo korzystnie na tle konkurencji. Gwarancja też taka sama, jak w BENQ. Pytanie tylko, jak z jakością tego sprzętu i ew. serwisem? Pomacać ten sprzęt nie za bardzo mam gdzie. Jakieś sugestie?
 

minciu

New member
Niestety ale zmieniły się plany W pokoju z TV wykonałem przemeblowanie, aby siedzieć 2,5metra od TV a nie 5metrów, bo te 60cali było za małe:DA

Za to mam przerobić jeden z pokoi właśnie pod kontem kina domowego.. ale to ciagle daleka droga, za to oficjalnie przyklepana przez żonę


Oczywiście doszedłem do wniosku, że W1110 będzie najlepszym wyborem:) Jednak dostępność części zamiennych w przyszłości najmocniej do tego przekonuje:) Bardzo popularny sprzęt to jest to co bardziej oplaca się inwestować:)


Aczkolwiek ciągle czekam, czy ktoś kiedyś podzieli się opinią o Viewsonic'u.. jego cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do tej z dni premiery


Miała być około 4500zl a jest nawet niecałe 3500zl
 

gerrard

New member
Ma nawet ciut lepsze parametry od benka.
W Polsce firma mniej popularna i raczej troche poczekasz na opinie użytkowników.
Wart uwagi.
 
Do góry