Jaki ekran? Tani rozwijany, czy spienione pcv? Dylemat

flayer123

New member
Witam
Kupiłem projektor, teraz zastanawiam się nad ekranem, chciałbym wydać jak najmniej, ale sensownie.
Z opcji które rozważam:

1. BuenoScreen 200x113 Grey = 400zł, jednak czytałem tutaj o problemie srebrzenia przy projekcji innej niż z poziomu oczu. W ostatniej wiadomości tematu o buenoscreen jest taka rada:

"rozwiązałem ten problem w następujący sposób kupile matke matujaca ( dostepna w kazym sklepie budowlanym) i delikatnie zmatowilem caly ekrany usuwajac tylko ta nieszczesna i zbedna farbe troche sie musialem nameczyc gdyz nie zabardzo mogle sciagac ekran ale dla chcacego nic trudnego hehh teraz obraz jest doskonały i nie ma zadnego srebrzenia. tak oto wystarczylo zrobic zamiast wymieniac ekran i doplacać
mam nadzieje ze ktos jeszcze skorzysta z tego posta bo tylko po to zalozylem tutaj konto hehe"

tylko czy to całkowicie rozwiązuje problem? Gdybym był przekonany, wybrałbym ten ekran. Co o tym myślicie?

myślę, że o takie szmatki chodzi, tylko nie wiem jakiej gradacji:
WŁÓKNINA ŚCIERNA DO SZLIFOWANIA,MATOWANIA BOLL 486 (6511753132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Suprema FENIKS 200MG Grey - z przesyłką niecałe 700 zł, cena znacznie wyższa, ale nic nie trzeba kombinować, znacie coś tańszego 16:9 szerokości 190-200cm grey?

3. Samodzielne wykonanie ekranu ze spienionego PCV, ale to płyta, + farba = 300 zł, więc nie wiem, czy nie lepiej pobawić się z BuenoScreen.

4. Ewentualnie, czy są same powierzchnie projekcyjne do przyklejenia w niższych cenach? Bo nie potrzebne mi zwijanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry