Pomoc w wyborze ekranu

ciepok77

New member
Witam. Od wczoraj stałem się posiadaczem projektora sony hw65. Docelowo dokupie ekran magic screen, ale narazie cały budżet pochłonął projektor (miał być epson tw6600, ale trafiła się świetna cena na nowe hw65 więc skorzystałem). Potrzebuję teraz jakiegoś dobrego w miarę taniego ekranu, dodam, że pokój jest nie przystosowany. Szukam jakiegoś 106"-110" szarego ekranu z możliwością podwieszenia na suficie bez opuszczania elektrycznego. Kwotę jaką mogę przeznaczyć to tak do 800zł. Na różnych stronach znalazłem ekrany mieszczące się w tym przedziale firm AvTek i KraftMann (tu nawet kilka rodzaji). Może ma ktoś któryś z wymienionych firm i mógłby coś polecić, chyba że nie warto i lepiej odłożyć do czegoś ciut lepszego, a może jakaś sprawdzona używka? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
 

ciepok77

New member
Zwróciłem uwagę na Adeo, ale ceny są ponad budżet, no chyba, że poszukam jakiejś używki, ale raczej będzie ciężko do świąt.
 

ciepok77

New member
Witam, wstępnie w moim przedziale cenowym wybrałem ekran kraftmann smart s2 106" greyHD. Może ma ktoś i mógłby się podzielić spostrzeżeniami jak się sprawuje?
 

Conkord

New member
Podczepię się pod temat. Znalazłem ekran "celexon Homecinema Plus ekran elektryczny z napinaczami 240 x 135 cm za 2 499,00 zł" Czy ktoś ma taki ekran....cena za elektryczny z napinaczami to naprawdę nie dużo...proszę o jakieś info
 

Conkord

New member
Podbijam jeszcze raz pytanie. Czy zakup tego celexona to dobry wybór?. Kusi mnie cena i napinacze...pomóżcie......w alternatywie mam SUPREMA ANDROMEDA IM 234x132 i rozważam te dwie opcje.
 

timonek

Member
Bez reklam
Ja sie tak zastanawiam czy jets mozliwosc kupna samego ekranu poniewaz sam bym mial mozliwosc zrobeinai reszty czy rura kaseta i nawet silnik z pilotem ;) wiec napewno duzo bym zaosczezdzil majac cala reszte zlwszcza silik z pilotem, tylko skad sam ekran jak producenci sprzedaja juz kompletne hm.
 
Do góry