Acer X152H Full HD

leelee

New member
Witam,

Czy projektor Acer X152H Full HD nadaje się do oglądania filmów, czy raczej jest to projektor do prezentacji? Nie potrafię znaleźć zbyt wielu opinii użytkowników na temat tego projektora.
pozdrawiam
 

leelee

New member
Dziękuję bardzo za odpowiedz,
natknął się może Pan na jakąś w miarę rzetelną recenzję tego projektora właśnie pod kątem wykorzystania go w celu oglądania filmów. Jedyne co znalazłem to bardzo lakoniczne wpisy typu "ładne jasne kolory" lub "całkowita padaka która gubi ostrość"
pozdrawiam
 

tombenlucker

New member
Miałem acera x152h i wszystko tam było nie tak od ustawienia poprzez problemy z łapaniem ostrości, rozmytym 'wyblakłym' obrazie nie mówiąc już o lichym wykonaniu ale to akurat najmniej istotne. Ustawienia to udręka. A jakość obrazu w życiu nie odpowiadająca full HD Oddałem go po 4 dniach do sklepu i wymieniłem na optome 141x którą ze te same pieniądze gorąco polecam. Niebo a ziemia. Może mi się akurat trafił taki egzemplarz ale zakładałem tutaj kiedyś topic na temat tego acera ( niestety nie pamiętam już swojego starego loginu) i wiem że ktoś tam pisał że też miał problemy z tym acerem. Tak więc nie polecam ci go.
 
Ostatnia edycja:
Do góry