Jak projektor? - EPSON EH-TW5300, OPTOMA HD26, BENQ W1070

Lukarius123

New member
Cześć,

podjąłem decyzje o zakupie projektora. Czytam, czytam i trudno podjąć decyzję, który będzie najlepszy.

Cena do 3000 tys. zł, więc wybrałem trzy: EPSON EH-TW5300, OPTOMA HD26, BENQ W1070.

Projektor będzie używany wieczorami do oglądania filmów. Pokój ok. 15 m kw., zaciemniony roletami.

Z jednej strony słyszę, że DLP jest lepsze do oglądania filmów, bo głębia czerni, z drugiej strony pojawiają się krytyczne opinie, że pojawia się efekt tęczy. A jak z innymi parametrami?

Będę wdzięczny za porady.
Lukarius123
 

koziolek10

New member
Ja kupiłem w1070 i żałuje bo strasznie głośny. Niby 30db ale i tak bardzo ciezko przy tym sie siedzi. Dziś bym go nie kupił.

Z wyświetlanego obrazu jestem zadowolony. żadnej tęczy nie widzę:). W filmach i grach (fifa) wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
zalezy z czego odsluchujesz dzwiek. Oczywiste jest ze ogladajac film majac podlaczone kino domowe nie slyszysz wentylatora w projku. Jesli dziek idzie tylko np z projektora i przy tym ogladasz z malym natezeniem dzwieku, bedzie on slyszalny.
 

koziolek10

New member
Akurat większość czasu spędzam w słuchawkach nausznych bo zona i dzieci śpią a czas mam tylko w nocy na hobby to powiem ze jest słyszalny. W trybie normal nawet powiem ze po prostu głośny. Tryb eko juz lepiej ale szału nie ma.
 
Do góry