Rzutnik z dużym offsetem

Bipo

Active member
Bez reklam
Model 6000 testowałem jak swojego sony kupowałem a 4000 testowałem przy okazji zakupu innej elektroniki..;-) Na nim porównywaliśmy pierwsze filmy DVD z BR..;-)
 

blojar

New member
Panasonic PT-AE4000EH 100000:1 HDMIx3 GWAR FVAT (6375154584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Widziałem go kiedyś w akcji, jak za tą cenę to bardzo dobry projektor z lens shiftem.
Ma bardzo fajną funkcję zmiany proporcji obrazu np; 4:3 16:9 2,35:1 jednym kliknięciem pilota. Ja jak go widziałem w akcji to na półce stał za ponad 10tyś..;-)
Na drugim miejscu brałbym Ben Q 1070, na trzecim optoma hd25..;-)
Widzę że ten Panasonic pod względem lens shiffting jest ok. Myślisz że te 1600 lumenów wystarczy?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
W tak jasnym pokoju nikt Ci nie zagwarantuje ekstra obrazu, ale 1600lm to jest i tak dużo. Ponadto chyba jak kupujesz przez internet masz prawo do 14 dni na zwrot.. ;-) kupujesz wlaczasz o puszcze aż na ekran jak będziesz zadowolony to zostawiasz jak nie odsyłasz i po problemie. Warunek oglądasz a całkowitej ciemności z brakiem dotepu do jakiegokolwiek światła dziennego...
 

blojar

New member
Odgrzewam kotleta. Wszystko się przeciągnęło w czasie. Temat wciąż aktualny. Co sądzicie o PANASONIC PT-LZ370E ? Ktoś testował?
 
Do góry