Wybór projektora do sypialni

pavel9

New member
Witam,

Planowałem zakup tv do sypialni ale po przemyśleniu wydaje mi sie że projektor będzie lepszym wyborem (nie ma potrzeby wieszania bo mam gdzie postawic, i kable musialbym przez całą sypialnie ciagnąć) a jezeli kupię cos przenośniego będę mógł z niego w innych miejacach korzystac np obejrzeć mecz

ogladać będę na białej, gładkiej ściane... głownie tv i filmy dostępne online - podłaczony będzie do komputera.

ze względu na to że mam 2,5m do ściany wiec pewnie wiecej jak 60-70'' nie wyjdzie

myślalem o LG PW700 ale nie wiem czy nie bedzie się w takich warunkach tylko marnował

jakby ktoś mógł coś polecić to byłbym wdzięczny. szukam czegos z dobrym stosunkiem ceny do warunków w których będę go uzywał

edit: dodam tylko że bedzie uzywany wieczorem
 
Ostatnia edycja:

pavel9

New member
nie mam jakiegos limitu ale wiecej jak 3000 wolałbym nie wydawac...
zalezy mi zeby był mobilny
kupiłem LG PW700 bo był poniżej 2200 i mam 2 tyg na odstapienie od umowy i jak nie bede zadowolony to zamienie na PW1500
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Kolega chce tymi lumenami oświetlać sypialnie ? Czy zdajesz sobie sprawę , że mając takie cudo nad głowa (?) będzie słyszalny ( bardzo słyszalny ) wentylator ? Możesz spojżeć na Optoma GT 5000 , 5500 jest dużo droższa , ale praktyczniejsza . Zawsze jest negocjacja ceny .
 

pavel9

New member
myślałem o tych projektorach ale średnio mam gdzie je ustawić i chciałem coś mniejszego..... co do hałasu to znalazłem ze lg pw700 w econo to 26dB - nie wiem na ile to się ma do rzeczywistości ale nie znalazłem sklepu w którym mógłbym to sprawdzic
 
Do góry