Epson EH TW5300 - kilka pytań

cygan

Member
buldoggg - musi mieć, wiem co kupuję :) posiada 3D, dużo opcji do 3D no i parowanie z okularami, wyraźnie napisali nawet w instrukcji o bluetooth. 5350 różni się tylko dodatkowym modułem wifi.

gerrard - dziękuję za poradę, zapewne wieczorem zmienię, wpierw może jeszcze coś znajdę, dlaczego nie mam tego w menu ?...chyba tylko jeden przypadek znalazłem tu podobny, ale nikt nie odpowiedział pytającemu.
Jedyne co zastrzega producent, to w niektórych krajach problem z łączeniem się, ale tylko z audio, nic nie wspomina o okularach. Nie było wersji 5300 bez 3D :)
 

cygan

Member
Dekoder, ps3(jako BD, dysk HD, YT, kamera zew.HD, itp.). Czekam właśnie na rozdzielacz hdmi 3w1. Jako 3 sygnał chcę jakiś mini media center, bo z ps3 nie wiem czy można coś takiego wycisnąć, doczytam :)
O dziwo, taki niby niepozorny budżetowy Epson 5300 bije kolorami, jak dla mnie, wszelakie TV LCD. Może już za długo mam plazmę ;)
 

cygan

Member
Teraz jak mam BT i je sparowałem, to tak. Wszystkie 4 szt.śmigają, testowane na wczorajszym SW3 z Tvn. Konwersja z 2D na 3D tylko, ale efekt ok.
 

cygan

Member
Tak jak pisałem, nawet w menu nie miałem opcji BT. Próbowałem i nic, chyba, że źle konfigurowałem same okulary a projektor niejako w tle ma non stop włączone BT, w co śmiem wątpić :) Co dziwne, ne widzę tych okularów w menu urządzeń, chyba,że oryginały tylko Epsona widzi. Zostało jeszcze sparowanie z jakimś odbiornikiem audio i temat zamknięty :)
 

cygan

Member
Jest mały myk z tym menu serwisowym. Nie wchodzi od razu, choć procedura jest dobra. Na początku wyskakuje dużo informacji odnośnie czasu pracy lampy, 5 poziomów, od 3D po ultra low. W tym projektorze są aktywne tylko 3d,high i low. Jest nawet licznik ile razy włączyło się chłodzenie, czy nr kolejny wymienionej lampy. Świetna sprawa dla tych, co chcą kupić używanego Epsona, bo z poziomu użytkownika można sobie wyzerować czas pracy lampy.
 

banditas

New member
Panowie a kombinowaliscie coś z wyciszeniem tego projektora. Nie ukrywam, że wszystko jest generalnie ok, lecz nawet w trybie ECO jest trochę głośny...
 

buldoggg

Member
Bez reklam
nie mogę tego zrozumieć,jak użytkownicy projektorów piszą że projektor jest głośny w normalu lub eco.....wszyscy oglądacie nieme filmy ? wystarczy włączyć kino domowe/soudbara i tyle.
 

Szwagierro

New member
Jesli ktos ma problem z ustawieniami obrazu plynnosci glownie a oglada wiekszoc filmow z komputera sprawdzcie sobie program potplayer 64x po jego zainstalowaniu i zainstalowaniu dodatkowych sterownikow obraz jak i plynnosc ulegly zmianie . wczesniej odtwarzalem filmy na vlc i wmpc i bylo zrywanie . teraz ustawienia iterpolacja ramki na wysokim szczegolowosc elementow na 5 wyswietlanie obraow dokladne. Obraz idzie duzo plynniej sa male zaciecia lecz w porownaniu do poprzednich ustawien niebo a ziemia w moim przypadku .
 

buldoggg

Member
Bez reklam
szwagierro a ustawiłeś odświeżanie na 24Hz w komputerze ? jeżeli to ustawisz to wtedy nie masz żadnych przycięć,ustawiając interpolacje klatek na najwyższy poziom w projektorze :)
 

Szwagierro

New member
Tak mialem ustawione i w moim przypadku roznica byla nie duza . moze to tez program sterowniki kodeki . teraz ustawienie mnie zadowala . mam pytanie co do okularow gdyz srednio mi pasuje wydac 300 zl za okulary do epsona a slyszalem ze podchodza zwykle okulary do samsunga prawda to jesli tak to jakie ?
 
Do góry