Epson EH TW5300 - kilka pytań

carcarewicz

New member
Sprawa kolejna.
Czy wiecie jak puscic przez kabel HDMI odtwarzanie dzwieku na Soundbar (teraz wszystko idzie przez wbudowany glosnik).

Pisalem do Epsona to poradzili zebym kabel audio podpial :). Nie da sie dzwieku przez HDMI puscic? Sa 2 wejscia w projektorze do jednego podpiety laptop a do drugiego Soundbar JBL450.

Ratunku :)
 

RAF1977

Banned
Tą są wejścia, jak zauważyłeś.
W belce masz zapewne wejście i wyjście, więc z laptopa do belki a z belki do projektora.
 

RAF1977

Banned
Sprawdziłem jego zdjęcia w necie.
Typowych wyjść nie ma. Jest tylko arc.
To ci obrazu nie puści na projektor.
W takim razie jakiś dobry rozdzielacz hdmi i wtedy jeden kabel do belki, drugi do proja.
 

carcarewicz

New member
Sprawdziłem jego zdjęcia w necie.
Typowych wyjść nie ma. Jest tylko arc.
To ci obrazu nie puści na projektor.
W takim razie jakiś dobry rozdzielacz hdmi i wtedy jeden kabel do belki, drugi do proja.

Takiej informacji potrzebowalem. A mozesz jakis rozdzielacz polecic? Bo wychodzi na to ze jestem zielony w tych sprawach.
 

fulso

New member
Witam, jestem świeżym posiadaczem tego modelu. Kiedyś przez chwilę testowałem optome hd141x i epson jak dla mnie bije ją na głowę :)
Mam pytanko: 3d na epsonie- z sbs nie ma problemu, a jak uruchomic OU?
 

marioLGW

New member
Jakiś dziwny trzypunktowy niesymetryczny sposób montażu do sufitu ma ten model...

Zamarzyło mi się przełożyć projektor ‚na sufit,. Poradzicie jaki uchwyt ? Zależy mi, żeby był w jak najmniejszej odległości od sufitu (pomieszczenie jest niskie). Fabryczny uchwyt epson nie dość ze za długi to jeszcze jakaś chora kasa za kawałek metalu...
 

sm00q

New member
Jakiś dziwny trzypunktowy niesymetryczny sposób montażu do sufitu ma ten model...

Zamarzyło mi się przełożyć projektor ‚na sufit,. Poradzicie jaki uchwyt ? Zależy mi, żeby był w jak najmniejszej odległości od sufitu (pomieszczenie jest niskie). Fabryczny uchwyt epson nie dość ze za długi to jeszcze jakaś chora kasa za kawałek metalu...

Są dostępne uchwyty slim, które mają zaledwie 6cm. Sam taki posidam. Jedno ramię usunołem, gdyż też posidam tylko 3 mocownia
 

HokaHey

New member
Jakiś dziwny trzypunktowy niesymetryczny sposób montażu do sufitu ma ten model...

Zamarzyło mi się przełożyć projektor ‚na sufit,. Poradzicie jaki uchwyt ? Zależy mi, żeby był w jak najmniejszej odległości od sufitu (pomieszczenie jest niskie). Fabryczny uchwyt epson nie dość ze za długi to jeszcze jakaś chora kasa za kawałek metalu...

Również mam niskie pomieszczenie i u mnie sprawdził się uchwyt sufitowy ****************** ( nie wiem czemu mi wycina markę na tym forum więc fonetycznie będzie chyba Kałber ;) K A U B E R PRO1 PLUS Czarny - oczywiście zamontowany bez rurek przedłużających- elegancko i stabilnie :)
 
Ostatnia edycja:

Oczko7121

Member
Witam mam podobny problem co koledzy wczesniej. Mianowicie po powiedzmy godzinie ogladania obraz zmienia sie sam na proporcje 4:3. Po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu wiatrak sie odpala i wywala cholernie gorace powietrze, a obraz nie wraca do 16:9. Reset do fabrycznych nic nie dal. Czy ktos uswiadczyl podobnego problemu? Co dalej z tym fantem ?
 
Do góry