Lampy z ebay którą wybrać ?

mac.umatik

New member
Chciałem prosić o radę, którą lampę najlepiej kupić ? Kupiłem wcześniej zamienniki, niestety nie przeżyły trybu normal i umarły po nie całych 20h. Lampy do których linki podałem niżej, są wizualnie podobne, do tych, co były w projektorach oryginalnie, no właśnie - podobne.

Tu jest napisane, że niby oryginalna:

ebay.com/itm/ORIGINAL-TLPLV4-BARE-BULB-LAMP-FOR-TOSHIBA-TDP-S20-S21-SW20-S20B-S20U-S21B-SW20U-/141888353814?hash=item2109347616:g:q4QAAOSwoydWqDiG

ta wygląda bardzo podobnie:

ebay.com/itm/projector-lamp-bulb-TLPLW15-for-TOSHIBA-TDP-EW25-EW25-EX20-ST20-SMARTBOARD-660i2-/131236483105?hash=item1e8e4dd021:g:WKwAAOSw91NTu5ih

a ta jest tania:

ebay.com/itm/Projector-Lamp-TLPLV4-BARE-BULB-for-Toshiba-TDP-S20-TDP-S20B-TDP-S20U-TDP-S21-

ps przepraszam,aktywnych linków forum mi nie pozwoliło zrobić.
 

jgx

New member
Bez reklam
Dołącze się tutaj jeśli można - chciałbym na zapas zakupić lampę na Ebay.com dokładnie tą LG AJ LAF1 EAQ43069401 Philips UltraBright Bare Projector Lamp DLP LCD | eBay Czy ktoś tam kupował lampę i może powiedzieć czy musiał płacić jakieś opłaty celne itd. czy udało się bez tego? Wiem jakie są przepisy ale łudzę się że przy jednej sztuce, małego i stosukowo niedrogiego przedmiotu UC nie będzie się czepiał. Dlatego interesuje mnie jak to jest w praktyce
pozdrawiam
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
a nie mozna zakupic tej lampy np. na niemieckiem ebayu? odchodza Ci wowczas oplaty celno-skarbowe, jak i koszty przesylki beda nizsze?
 

jgx

New member
Bez reklam
a nie mozna zakupic tej lampy np. na niemieckiem ebayu? odchodza Ci wowczas oplaty celno-skarbowe, jak i koszty przesylki beda nizsze?
Niestety na europejskich są tylko firmy Diamond (zamiennik) - Philipsa (oryginalna w moim proju) nie ma a chcialbym właśnie oryginal.
 
Do góry