Projektor względem ekranu ACER H6510BD

artiz_

New member
Bez reklam
Onkyo 828+ paradigm monitor atom v7 + osobno centralny i dolozyc do suba. Uwierz tego zestawu nie bedziesz chciał wyłaczyc!!!relaks dla ucha
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Po pierwsze spróbuj napisać do forumowicza Blackninja - on sprzedaje i chyba połowa użytkowników tego forum u niego się zaopatruje ;)
Po drugie jeśli mamy sztywno trzymać się kasy to spróbowałbym coś ze stajni Onkyo, seria 6xx, 8xx a kolumny może JBL Arena, ewentualnie Wharfedale Diamond 10 lub zestaw HCP, Dali Zensor,
Zestaw zaproponowany przez Artiz też jest OK, ale jednak droższy.
Z używkami jest tak, że trzeba trafić, ale ogłoszeń jest mnóstwo na OLX czy Allegro. Używki maja to do siebie, że jeśli nie widać śladów użytkowania to z reguły jest bezpiecznie - cóż można z nimi wyczyniać, zazwyczaj stoją i się kurzą ;) Dzięki temu możesz kupić lepszy sprzęt, roczny, dwuletni, ale używany i np. bez najnowszych fajerwerków, typu Atmos, 4K, Wifi, itp.
Za nowość musisz zapłacić więcej, dostaniesz słabszy sprzęt, ale za to z wodotryskami. Sam musisz zdecydować.
 
Ostatnia edycja:

artiz_

New member
Bez reklam
Na pewno będzie wisieć, tylko uchwyt ktory do niego posiadam ma 12 cm wysokości. Jest oczywiście opcja pochyłości, ale chciałbym jak najmniej stracić na jakości obrazu. A im więcej cyfrowej kalibracji obrazu tym podobno gorzej.
Probowałeś może oglądać na nim filmy w 3D, jeśli tak to jak to oceniasz i jakie posiadasz okulary?

kupiłem okulary ma aliexpress za 10$ jeszcze filmu 3d nie mam zadnego takze sie nie wypowiadam, kup najtansze okulary dlp wszystkie beda pasowac
 

kosmita

New member
Witam ponownie po dłuższej przerwie, niestety ale Creativy padły a dokładniej elektronika która napędza cały zestaw. Nie zastanawiając się dłużej kupiłem Denona AVR-X1200W zachciało mi się Atmos-a :) Chwilowo podłączyłem głośniki od creativa bez suba, i naprawdę jestem w szoku ile z tych głośników można wycisnąć dodatkowych dźwięków których wcześniej nie było słychać. Jakieś propozycje głośników do tego konkretnego modelu amplitunera max do 5 tyś zł w systemie 5.1.2. Przypominam że przednie głośniki nie mogą być podłogowe, zmieszczę jakieś monitory. W jakiej mocy celować subwofer do mojego pokoju?
 

artiz_

New member
Bez reklam
Mam denonona model o stopien wyzszy,2200w i sprzet dobierałem pod kolumny. Proponuje ci stx elektrino 250. Lada chwila wyjdzie do nich zestaw glosnikow do kina domowego. Stxy graja b
Fajnie z denonem. W necie mozesz znalezc wysoko oceniany test tych kolumn. Pozdraiam

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 

artiz_

New member
Bez reklam
Cena kolumn narazie wzrosła o 100 zł od ceny wyjsciowej producenta. Ale zapewnie po opublikowaniu testu lada dzien wzrosnie jak to w przypadku innych kolumn tej firmy.
Jesli jestes z okolicy warszawy polecam pojechac do producenta na odsłuch. Stx tez korzysta ze wzmacniaczy denon wiec bedziesz miał porownanie.

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 

artiz_

New member
Bez reklam
Sorry kolego karol ale biorac pod uwage twoje posty odnosze wrazenie ze dapiero raczkujesz na tym forum. Nic nie wprowadzasz do rozmowy wiec po co wogole sie wypowiadasz?


nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 

kosmita

New member
Tak kiedyś był. Kolega ma go podpiętego do ampliunera w konfiguracji 2.1
Próbował ktoś kolumny podłogowe postawić na komodzie o wysokości 110cm, głośniki będą wtedy dużo wyżej niż powinny, zmieszczę max szerokie 22cm. Pytam bo szukając kolumn podstawkowych zauważyłem że dużo większy wybór jest w kolumnach podłogowych.
 
Ostatnia edycja:

KarolrolaK

New member
Artiz ja rozumiem ze to jest forum sponsorowane, ale nie wciskajcie kolesiowi gowna. Nie wiem skąd ta wrogosc w stosunku do mojej osoby, byc moze kwestia interesow. tez handlowalem miedzy innymi stx i wiem o co chodzi. Na pewno jest to lepsza firma niz pudeleczka dokladane do ampli w marketach, ale niestety przy Wharfedale czy Paradigm niestety ten sprzęt zwyczajnie jest cienki. Więc jak chcesz cos opchnac to zrob to z klasa, bo wystarczy kilka porzadnych monitorow i sab zeby miec konkretny dzwiek. Pozdrawiam.
ps.raczkuje od 41 lat.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Artiz ja rozumiem ze to jest forum sponsorowane, ale nie wciskajcie kolesiowi gowna. Nie wiem skąd ta wrogosc w stosunku do mojej osoby, byc moze kwestia interesow. tez handlowalem miedzy innymi stx i wiem o co chodzi. Na pewno jest to lepsza firma niz pudeleczka dokladane do ampli w marketach, ale niestety przy Wharfedale czy Paradigm niestety ten sprzęt zwyczajnie jest cienki. Więc jak chcesz cos opchnac to zrob to z klasa, bo wystarczy kilka porzadnych monitorow i sab zeby miec konkretny dzwiek. Pozdrawiam.
ps.raczkuje od 41 lat.
Prosze Cie...
Nie badz smieszny.

Wysłane z mojego ASUS_T00G przy użyciu Tapatalka
 

Tomimen

New member
A ja mam prośbę do kolegów, którzy używają projektora ACER H6510BD

Jestem świeży w temacie projekcji i męczę się z ustawieniami w projektorze by obraz był jak najlepszy. Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia/screeny z ustawieniami u siebie?
 
Do góry