Ekran Kraftmann oblique - Problem

mannz

New member
Założyłem konto na forum aby również ostrzec przed zakupami ekranów z firmy Kraftmann .
Kupiłem ekran Royalscreen 342cm, kompletna masakra zarówno pofałdowanie jak i powierzchnia, zdecydowanie lepiej wyświetlać na pierwszej lepszej ścianie.

Niestety zawiesiłem go po upływie 14 dni...
Zaproponowano mi jedynie wymianę płótna w specjalnej cenie 3500 zł (za ekran zapłaciłem niecałe 2 tys).

Pieniądze wyrzucone w błoto i sporo nerwów nic więcej.

Klika zdjęć:

postimg.org/image/7ck9otp9v

postimg.org/image/6lrjj1mwj

postimg.org/image/435uid16b
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie za ciekawie. Fałdy "trapezowe" są dość powszechne, co nie znaczy, ze mamy się na to godzić. Wynikają najczęściej z długiej prowadnicy, inaczej pisząc z szerokości ekranu. Im szerszy tym ryzyko większe. To zazwyczaj można wyeliminować napinaczami.
Bardziej niepokoją mnie jednak te poprzeczne, drobniejsze powtarzające się cyklicznie. Wygląda jakby materiał przeznaczony na ekran był poskładany (?).
Tak czy siak masakra. Staraj się o zwrot, w zależności jak kupowałeś uderz to Federacji Konsumenta. To są Twoje pieniądze.
 

viki0987

Member
Strasznie to wygląda. Skoro napinacze i pofaldowany ekran to reklamować. W ostateczności rzecznik praw konsumenta i niech oni się martwią. Ja za swój ekran 127cali dałem 750euro ani jednej faldki. Ekran hivilux.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Masakra, tyle kasy i taka jakość :shock:
Ja dzieciakom zamontowałem ekran za 250 zł i nie ma żadnych fałd...
 

mannz

New member
Nie za ciekawie. Fałdy "trapezowe" są dość powszechne, co nie znaczy, ze mamy się na to godzić. Wynikają najczęściej z długiej prowadnicy, inaczej pisząc z szerokości ekranu. Im szerszy tym ryzyko większe. To zazwyczaj można wyeliminować napinaczami.
Bardziej niepokoją mnie jednak te poprzeczne, drobniejsze powtarzające się cyklicznie. Wygląda jakby materiał przeznaczony na ekran był poskładany (?).
Tak czy siak masakra. Staraj się o zwrot, w zależności jak kupowałeś uderz to Federacji Konsumenta. To są Twoje pieniądze.


O zwrot już z nimi walczyłem i to dość długo. Rozmawiałem nawet z właścicielem ale był raczej bardziej zaabsorbowany opowieściami jak to wszyscy kłamią na tym forum aby oczernić ich profesjonalne produkty... :neutral:

Szczerze to szkoda mi już nerwów i czasu, gdybym kupował lokalnie to pewnie pojechałbym wyrzucić go pod ich biurem, a w mojej sytuacji nie zgadzają się ani na przyjęcie zwrotu ani na serwis tylko odpłatna "promocyjna" wymiana płótna jak pisałem powyżej.
 

komanch

Member
O zwrot już z nimi walczyłem i to dość długo.
Ale jak z nimi walczyłeś? otrzymali pismo od Rzecznika Praw Konsumenta? jak się wypierają to uderzaj do sądu, sprawę masz jak nic wygraną, przecież to każdy ślepy (nie musi być biegły) widzi, że to bubel jest!
Ależ się cieszę, że dałem sobie spokój z "firmą", a ich człowiek też mnie namawiał usilnie na ekran. Na szczęście są takie fora w internecie.

Kraftmann = bubel

Może w ten sposób uratujemy część osób w przyszłości.
 

adas824

New member
Witam,
jak się nazywa to płótno ? Bo są chyba 3 rodzaje białych i 3 rodzaje szarych

Jestem bliski decyzji o zakupie Kraftmann Connect Tens, szerokość 260cm. Adeo niestety nie wejdzie bo w suficie jest miejsce na max 3-metrową kasetę, i nie może być grubsza niż 11,5cm. Nic poza Connectem nie spełnia tych wymagań.

Czytając ten wątek zastanawiam się czy nie kupić zamiast tego Adeo bez naciągaczy.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem nie ma tu nad czym się zastanawiać z których tych dwóch firm wybrać: sprawdzoną i chwaloną firmę Adeo, czy firmę z którą są same problemy, stracone nerwy i negatywne opinie... Dlatego warto czytać opinie ludzi którzy mieli styczność z daną firmą i produktem oraz piszą z przestrogą dla innych...;-)
 

ftomekk

New member
Jezuśku drogi , takie gówno za takie pieniądze:(
Za swoją supreme dałem 700 zł, mam leciutkie wybrzuszenia po bokach, ale za taka kasę to oko przymykam.
Idź do rzecznika konsumentów- sprawę masz wygraną.
Opisz sprawę na ich stronie facebookowej, na wykopie i generalnie tam gdzie się da. Jak im zrobisz czarny piar , to od razu im rura zmięknie.
Co do srebrzenia- stosujesz górną projekcję ?
Jeżeli tak , to poczytaj moje posty odnośnie pierwszego ekranu jaki miałem - buenoscreen . Ekran prawie idealny- poza tym że śmierdział i srebrzył okrutnie.
 
Do góry