Tani projektor o jak najlepszych parametrach

asior192

New member
Witam wszystkich!
Z góry chcę zaznaczyć, że jestem zielony w temacie projektorów, także proszę zbędne komentarze sobie odpuścić.
Jestem w trakcie remontu pokoju i szukam w miarę taniego (tzn max. 2500zl) projektora do pokoju. Najważniejsze na czym mi zależy to obraz przynajmniej 1080p, możliwość wyświetlania dużego obrazu tj bez problemu minimum 70 cali i dobrze by było gdyby miał dvb-t. Wiem, że są też takie projektory które wyświetlają obraz oddalone pare dziesiąt centymetrów od ściany, ale słyszałem że są mega drogie :D. Polecicie coś?
 

jedrek_1

New member
Ja po dłuższych poszukiwaniach kupiłem w grudniu projektor Optoma hd141x za około 2200 i jestem bardzo zadowolony. Rozważałem ponadto benq w1070+, ale wydaje mi się, że to równorzędny sprzęt a kosztuje chyba ponad 1000zł więcej. Musisz sprawdzić koniecznie czy wybrany projektor pasuje do twojego pomieszczenia- chodzi o odległość projektor-ekran projekcyjny. Dodam jeszcze pod rozwagę, że w jednym ze sklepów sprzedawca ostrzegał mnie przed Optomą, ze względu na awaryjność i chyba słaby serwis, ale mimo to go wziąłem bo dużo pozytywnego o nim słyszałem/czytałem.
 

marny_popis

New member
Tez polecam optoma 141x jest super a pozatym do tej kwoty nic innego nie kupisz, co do dvb to projektor tylko wyświetla obraz i ew. dzwięk a sygnał jest zewnętrzny, ale z naziemnej to i tak szału nie będzie z jakością obrazu
 
Do góry