Ekran powyżej 200cm do 800zł?

kubayoo

New member
Witam. Mam optomę 141x. Jest to mój pierwszy projektor, obraz jest rzucony na ścianę w kolorze kawowym i jak dla mnie rewelacja przy oglądaniu filmu. Ścianę mam 3m obraz chciałbym 220cm-250cm, mógłbym tak zostawić ale tv zasłania mi obraz, dlatego chciałbym kupić ekran, z początku myślałem o buenno screen grey ale podobno srebrzy, a nie chce wydać 600zł na marne jeśli obraz ma być gorszy jak rzucony na zwykłej ścianie, czy faktycznie będzie gorszy? Chyba że kupić biały, ale wydaje mi się, że przy tym projektorze lepszy jest szary, zgadzacie się z tym? Więc jaki ekran byście polecali tani do tego projektora
Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam.
 

marny_popis

New member
Ja mam kraftman smart s2 234x132 mg za 800pln i też tą optomę, ekran spoko w tej cenie polecają też suprema fenix, odpuść biały bo będzie za jasno przy tym proju
 

kubayoo

New member
a mógłbyś podać gdzie za taką cenę można kupić ten ekran bo widzę ten sam ale 999zł a to już jest różnica, niestety
 

marny_popis

New member
Zadzwoń do nich potarguj się to zrobią taką cenę, poszukaj też supremy też jest w podobnej cenie, ja chciałem feniksa ale nie było to kupiłem s2, myślę że za tą kwotę będą podobnej jakości
 
Do góry