Acer H5380BD

timonek

Member
Bez reklam
Witam , krotkie pytanko czy warto kupic ten projektor mam okazje kupic z zaufanego zrodla za 1200 do negocjacji, gdzie moze za tysiaka by sie dalo:). Czy wogole warto moze lepiej czegos innego szukac ? Najbardziej zalezy na kwesti czerni zeby nie byly pasy szare no i obraz ogolnie tez.
 

timonek

Member
Bez reklam
Nikt nie odpowie ? ;)
Jakos malo informacji na jego temat albo ja nic nie znalazlem. Wiem ze to nie fulhd ale cena duzo nizsza niz fulhd. Obraz nie bedzie wiekszy jak gora 80cali z trzech metrow moze nie beda razily piksele jak myslicie ? Musze sie zdecydowac do piatku :(
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
jak za 1 tys zl i nowka sztuka, to sie oplaca :) Czy beda szare pasy, to zalezy w jakich warunkach zaciemnienia (jakie sciany , sufit, meble beda mialy kolor) bedzie pracowal. Z 3 m przy obrazie 80 " nie powinno byc widac pikseli. Jesli to Twoj pierwszy projektor, to na pewno bedziesz przeszczesliwy , efekt WOW murowany :)
 

timonek

Member
Bez reklam
No tak ale to nie znaczy ze jak pierwszy to bedzie wielkie wow ja nie z tych ludzi wielkosc mnie nie bedzie cieszyla jak jakos bedzie slaba i tyle a tu troszke wymagam. Nie tez nie wiadomo czego ale jednak zeby ten obraz jakos byl w miare dobry zeby jak bedzie scena nocna nie ginely mi szcegoly nie zlewaly sie w jedna plame i to do tego szarawa jeszce. Ciezko w ciemno najlepiej jakbym mogl na zywo zobaczysz chociaz przez chwile to wtedy potrafie raz dwa podkac decyzje czy brac czy nie. A w ciemno nie wiem czy sie kiedy kolwiek zdecyduje co kolwiek kupic.
 
Do góry