Epson EH-TW6600 opinie

martinxxx.ma

New member
AndreS93 ma rację, przerobienie z 2D do 3D to inna bajka. Sprawdzałem ten efekt na tym projektorze i wygląda to tak, że nadaje głębi obrazu wygląda jak by można było sięgnąć w głąb ściany :) na niektórych filmach nawet fajnie to wygląda ale to nie to samo co 3D w kinie, a prawdziwego 3D jeszcze nie sprawdzałem bo nie mam ani blue ray 3d ani filmu... jak będę miał możliwość to na pewno sprawdzę i myślę, że będzie ciekawie :)
Kazda konwersja z 2D na 3D to jakaś pomyłka.... nie mam pojecia po co coś takiego zaimplementowano do sprzetu.... jesli już 3D to tylko z natywnego materiału 3D, wtedy jest na prawde zajefajnie zwłaszcza bajki kreskówki... w zadnym sprzęcie przeróbka z 2D na 3D nie jest dobra... szkoda oczu i czasu....
... i podstawa do ciekawego odbioru 3D to jest rozmiar obrazu.... niestety zaden tv nie da takich przezyć przy 3D jak nawet budzetowy projek.... :)
 

tadeusz1939

New member
Zamierzam zmienić swoją Optomę HD20 na projektor z tytułowego wątku i nasuwają mi się nastepujące pytania :
1. Czy uzyskam znaczny skok w jakości obrazu w porównaniu do obecnego HD20 ( szczególnie czerń oraz nasycenie kolorów ).
2. Za używaną obecnie Optome HD20 uzyskam ok. 1500 zł a za tytułowego Epsona muszę zapłacic ok. 5500 zł. Czy ma sens zmiana projektora ?
3. Jak wpływa na jakość obrazu czas przepracowanych godzin lampy ? Obecnie wynosi on 1100 godzin.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc .
 
Do góry