Magic screen

Gazio

New member
Siemka, mam pytanko, czy ktos uzywa ekranu magic screen?, powiedzcie jak to dziala i czy warto wydac za ekran wiecej niz za projektor, jestem zielony w tym temacie, a nosze sie z zamiarem zakupu calego zestawu, z gory dzieki za odpowiedzi:bober:
 

Eric.te

New member
Witam, ja jestem posiadaczem Magic Screen Future 100". Co do pytania, to wszystko zależy do czego będziesz używał w/w ekranu?, w jakiej konfiguracji?, w jakim pomieszczeniu? itp. Trochę więcej szczegółów. Wrazie czego pisz na priv odpowiem na wszelkie pytania.
 

lobo77

Member
Witam, ja jestem posiadaczem Magic Screen Future 100". Co do pytania, to wszystko zależy do czego będziesz używał w/w ekranu?, w jakiej konfiguracji?, w jakim pomieszczeniu? itp. Trochę więcej szczegółów. Wrazie czego pisz na priv odpowiem na wszelkie pytania.

Jak to do czego będzie używał ekranu?
Z jakim projektorem u Ciebie współpracuje ww.ekran? Jaki masz kolor ścian,sufitu? Masz salkę kinową czy jest to pokój dzienny zaadoptowany pod KD? Były jakieś porównania z innymi ekranami?
 

Eric.te

New member
Re: Sony VPL-HW20,ściany piaskowiec + czekolada,sufit biały, pokój współdzielę z pokojem dziennym , tak mam porównanie do moich poprzednich ekranów białych i szarego (wysówany elektryczny/ ramowy) Mam własne doświadczenie z projektorami i ekranami od 12 lat. Projektory Epsony TW-EH10/680 (LCD) a obecnie od 3 lat w/w Sony.
 

kinder

Member
@Eric.te napisz jak możesz jak Ci się sprawuje ten ekran magiczny... Miałeś wcześniej ekrany masz porównanie... I jak z jakościa wykonania tego ekranu ?
 
Do góry