Optoma HD25e - okulary DLP LINK

yansik

New member
Cześć.
Jestem w posiadaniu projektora HD25e i chciałbym zobaczyć jak wygląda materiał 3D przez niego generowany.
Nie mam zamiaru inwestować w zestaw okularów z emiterem RF, dlatego mam pytanie czy ktoś z forumowiczów może mi potwierdzić, że zwykłe okulary w systemie DLP-LINK zadziałają?
Ne ebay'u przy 99% okularów nie ma tego projektora w liście kompatybilnych.

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Witam. Jesli to sa okulary dlp-link, beda dzialac. Osobiscie zakupilem taki model i jest extrahttp://www.sainsonic.com/3d-active-glasses/sainsonic-branded-ssz-200dlb-3d-active-rechargeable-shutter-glasses-for-dlp-link-projector-black.html
 

jgx

New member
Bez reklam
Witam. Jesli to sa okulary dlp-link, beda dzialac. Osobiscie zakupilem taki model i jest extra

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć - czy system radiowy jest lepszy niż dlp bo w tym systemie niema (lub jest dużo mniejszy) problem z synchronizacją podczas oglądania (na przykład obrócimy się i zrywa) czy tak? Czy sama jakość obrazu i efektów też jest różna w tych technologiach czy to już tylko kwestia jaki model a nie technologii?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
zrywa calkowicie obraz, czy przestawia sie synchronizacja?
przy radiowym obraz bedzie identyczny. Na sainsonicach tez czasem odwroci, ale bez przesady, wciskam przycisk i jest ok.
 
Do góry