Ekran Projekcyjny Epson tw3200

Alkor

New member
Bez reklam
Poszukaj jeszcze Adeo Linear 250 VisionWhite, który z pasem górnym 45-60 cm kosztowałby około 2200 zł:

Ekran ADEO Motorized Linear 267 VisionWhite elektryczny Cinema

Co do tej Supremy 282x159 cm, to wracamy do hasła - jasność. Jeśli by się sztywno trzymać zaleceń dotyczących jasności i kalibracji (tryby "kinowe"), trzeba przyznać, że na dłuższą metę ekran ten jest za duży. Musiałabyś prawdopodobnie kombinować z czasem z trybem "Pokój dzienny", który ma solidne 900-1000 lm - ale w pokoju z jasnymi ścianami nie musi to oznaczać od razu złych rezultatów. W gorszych warunkach obraz bardziej nasycony, żywszy od neutralnego (skalibrowanego) może być nawet odebrany jako "ładniejszy".
Pozostaje jeszcze postarać się o filtr LPE do modeli TW3600/5000/5500 LPE sprzedawanych w Niemczech - z tym fioletowatym szkiełkiem TW3200 po kalibracji w trybie dynamicznym uzyska grubo ponad 1000 lm, a kolory są bliskie prawidłowym.

Duży ekran będzie jak znalazł, gdy przyjdzie czas na przejście na wyższy poziom jakościowy i 3D - JVC X35, Sony HW55 itp.
Nie wiem, czy pomogłem, czy jeszcze bardziej namieszałem :).

Pozdrawiam.
 

xtc

New member
Poszukaj jeszcze Adeo Linear 250 VisionWhite, który z pasem górnym 45-60 cm kosztowałby około 2200 zł:

Ekran ADEO Motorized Linear 267 VisionWhite elektryczny Cinema

Co do tej Supremy 282x159 cm, to wracamy do hasła - jasność. Jeśli by się sztywno trzymać zaleceń dotyczących jasności i kalibracji (tryby "kinowe"), trzeba przyznać, że na dłuższą metę ekran ten jest za duży. Musiałabyś prawdopodobnie kombinować z czasem z trybem "Pokój dzienny", który ma solidne 900-1000 lm - ale w pokoju z jasnymi ścianami nie musi to oznaczać od razu złych rezultatów. W gorszych warunkach obraz bardziej nasycony, żywszy od neutralnego (skalibrowanego) może być nawet odebrany jako "ładniejszy".
Pozostaje jeszcze postarać się o filtr LPE do modeli TW3600/5000/5500 LPE sprzedawanych w Niemczech - z tym fioletowatym szkiełkiem TW3200 po kalibracji w trybie dynamicznym uzyska grubo ponad 1000 lm, a kolory są bliskie prawidłowym.

Duży ekran będzie jak znalazł, gdy przyjdzie czas na przejście na wyższy poziom jakościowy i 3D - JVC X35, Sony HW55 itp.
Nie wiem, czy pomogłem, czy jeszcze bardziej namieszałem :).

Pozdrawiam.

ten będzie dobry?
Ekran elektryczny Adeo Motorized Linear 250x141 cm (16:9)
i którą wersje wybrac white vision? Proszę o szybką pomoc bo do końca tygodnia mi ekran nie przyjdzie a mam juz projektor prawie 3 tygodnie a nie moge z niego skorzystać

czy ten brać ?
http://www.projektmultimedia.pl/Ekr..._267_VisionWhite_elektryczny_Cinema-2370.html
 
Ostatnia edycja:

Alkor

New member
Bez reklam
Oba wymienione ekrany to jeden i ten sam ekran - robocza powierzchnia 240x135 cm w wersji z czarnymi ramkami 5 cm.
W odróżnieniu od Andromedy 234x132 można do niego zamówić pas górny szerokości 5-60 cm - chyba można zamówić, bo w dwóch znanych sklepach nie jest w ogóle dostępny. Powierzchnia VisionWhite lub nieco droższa Reference White.
 
Do góry