Benq W1070 VS Epson Eh-Tw5900

robinzim

New member
Witam.

Przymierzam się do zakupu projektora cena do ok.4500 zł.
Zastanawiam się między Benq W1070 ok.3200 zł (ze względu na możliwość wzięcia w ratach 0% w euro) lub Epson EH-TW5900 cena ok.4400 zł
Będzie używany do gier PS3/PS4 i filmy BL.
Odległość projektora od ekranu ok 3m, widza od ekranu ok 2,5m, ustawiony na wprost ekranu.
Czy różnica w jakości obrazu będzie widoczna pomiędzy tymi projektorami, cenowo znaczna różnica.
Dodatkowo mam zamiar kupić ekran ok 90, 100", chcę podwiesić go do sufitu (do ściany nie ma możliwośći), ale mieszkanie dość wysokie ok 2,9m więc musi się dużo rozwinąć, jakie ekrany polecacie w cenie do 1000 zł?

Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
 

nokinomaniak

New member
Witam.

Przymierzam się do zakupu projektora cena do ok.4500 zł.
Zastanawiam się między Benq W1070 ok.3200 zł (ze względu na możliwość wzięcia w ratach 0% w euro) lub Epson EH-TW5900 cena ok.4400 zł
Będzie używany do gier PS3/PS4 i filmy BL.
Odległość projektora od ekranu ok 3m, widza od ekranu ok 2,5m, ustawiony na wprost ekranu.
Czy różnica w jakości obrazu będzie widoczna pomiędzy tymi projektorami, cenowo znaczna różnica.
Dodatkowo mam zamiar kupić ekran ok 90, 100", chcę podwiesić go do sufitu (do ściany nie ma możliwośći), ale mieszkanie dość wysokie ok 2,9m więc musi się dużo rozwinąć, jakie ekrany polecacie w cenie do 1000 zł?

Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
100" z 2,5m ujjjj , mozesz troszke przesadzic , ja ze swoimi 106" z 4 m , jest powiedzmy optymalnie .
A z tego co na szybko sprawdzilem to ani jeden ani drugi ci nie zaswieci porzadnie na 100" ani nawet na 90"
 
Ostatnia edycja:

marcing3

Member
Co ty piszesz ? Mam benq w1070 120" z 3.2 metra i swieci az za jasno w trybie smart eco,a jakosc obrazu weglug mnie jes naprawde dobra.
tak ze wielkosc to kwestia indywidualna.
 
Do góry