Nec L51W(chyba) i jakiś ekran do tego.

ganjor86

New member
Witam. Kwestie tego czy projektor to coś dla mnie mam już za sobą bo byłem posiadaczem Epsona emp-x3 i nie zamieniłbym go na żaden telewizor. Teraz kiedy mieszkam w anglii i stać mnie na coś lepszego chciałbym kupić maly energooszczędny i o przyzwoitej rozdzielczosci (minimum HD ready) projektor. Mój wybór padł na projektor Nec L51W z powodu takiego że jest modelem sprawdzonym i dobrze ocenianym a do tego sama firma ma doświadczenie w produkcji projektorów. Filmy bede ogladac w ciemnosci wiec jasność 500lm jest wystarczajaca a problem glosnosci bede musial przecierpiec. Jesli ktos ma jakis inny ledowy projektor godny polecenia to chetnie sie zastanowie czy go nie kupić. Obraz będzie wyświetlany z maksymalnej odległości 3 metrów wiec myślę że ekran powinien mieć max 90" ale nie mam pomysłu jaki ten ekran powinien być przy tak niskiej jasności czy white matt czy grey matt oraz jakiej firmy i jaki konkretnie model powinien to być. Na projektor chciałbym przeznaczyć do 450 funtów a na ekran do 100 a jeśli warto 150 funtów. Ekran nie powinien być ani elektryczny ani z jakimiś bajerami powinien po prostu dawać dobry obraz razem z moim projektorem. Awłaśnie jeszcze coś o przeznaczeniu projektora, głównie to oglądanie filmów i telewizji a gry to tylko czasami więc raczej dobrze byłoby się skupić na filmach.
 
Do góry