Ekran projekcyjny Bueno Screen

Tasix95

New member
Ja jestem pozytywnie zaskoczony ekranem burnoscreen hd gray 200x113 jest dobrze wykonany w przeciwienstwie co czytalem na forum albo jestem malo wymagajacy ;) co prawda projektora jeszcze nie powiesilem ale ekran jest w 99% bez falowan tylko prawy bok jest o cm zawiniety czytalem ze moze sie to wywiesic ekranu i tak nie bede zwijal wiec zobaczymy ;)
 

marny_popis

New member
ftomekk, dzięki za opinię. Nie trafiłem na Twojego posta z tą opinią szukając wcześniej. Dla mnie buenoscreen jednak już odpadł, przymierzam się do Supremy.

Ja tez mocno mysle o supremie andromeda im bo wydaje mi sie ze jak juz kupowac to cos w miare pozadnego, tylko nie wiem czy szary czy bialy, ale pisalem do supremy i w poniedzialek maja wyslac probki materialow do jakiejs firmy we wroclawiu to podjade i zobacze jaka jest roznica. A Ty kolego jaki masz(bedziesz mial) projektor?
 

dziku

New member
Ja wczoraj rozwinąłem swój Bueno
08b02081807c61e66f8f35f17a3f9050.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

marny_popis

New member
Nie no super nie widac zeby falowal:) a jak boki? Jak moge spytac jaki masz do niego proj. bedziesz go zwijał czy bedzie rozwiniety na stale, szary czy bialy no i jakie wrazenia przy ogladaniu
 

dziku

New member
Są lekko podgięte boki ale chyba nie będzie przeszkadzać mocno. Będę go zwijał bo za nim będzie jeszcze 55" 4k . Projektor Benq


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

dziku

New member
Jeszcze nie podwieszałem projektora więc nie podzielę się jeszcze wrażeniami. Za jakieś 2 tygodnie przeprowadzka to się okaże. Już się nie mogę doczekać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tasix95

New member
Ja wczoraj powiesilem reczny buenoscreen gray i jest prosty jak stol wczoraj prawy bok byl lekko zawiniety do srodka ale po nocy sie wyprosyowal i jestem w szoku ekran za 400 zl taki prosty az zadzwonilem po kolege ktory kupil ekran za 1000zl i mial bardzo pofaldowany,ogladal go dobre 20 min szukajac pofaldowania bezskutecznie wyszedl lekko zdenerwowany ;)
 

krzyyh

New member
Ja wczoraj powiesilem reczny buenoscreen gray i jest prosty jak stol wczoraj prawy bok byl lekko zawiniety do srodka ale po nocy sie wyprosyowal i jestem w szoku ekran za 400 zl taki prosty az zadzwonilem po kolege ktory kupil ekran za 1000zl i mial bardzo pofaldowany,ogladal go dobre 20 min szukajac pofaldowania bezskutecznie wyszedl lekko zdenerwowany ;)

I jak jakość obrazu? Martwi mnie te srebrzenie obrazu jak ktoś wcześniej pisał.
 

milewski81

New member
Kupiłem "tymczasowo" (*bo planowałem zmienić na lepszy ale po tygodniu testów nie widze sensu) najtańszy szary ekran BuenoScreen HD 260x147 gain 0,8 za około 500zł i między białą ścianą a tym ekranem jest przepaść. Mam najtańszy projektor Optomy HD131x ale i tak jestem bardzo zadowolny. Dużo oglądam, gram itp. Testowałem biały i szary ekran - na szarym jest duuuuzo lepiej. Projektor zamontowany pod sufitem nic nie srebrzy jak ktoś pisał. Jak za takie pieniądze to naprawdę warto - POLECAM. Uzywam już rok. Ludzie narzekają bo spodziewają się cudow od ekranu bez napinaczy za 500zł hehe. Szczerze polecam ze znajmymi kupiliśmy już 3 :) 1 odebrany osobiście z firmy. Jedyny minus to śmierdzi farbą przez tydzień. Po tygodniu wietrzenia super jak za taką kasę.
 

kojak_ct

Member
Niestety ekrany Bueno nie nadają się do górnej projekcji. Sam ekran byłby spoko i nawet jest dość prosty ale srebrzenie i artefakty z górnej projekcji go dyskwalifikują. Wygląda to tak jak byśmy do szkła przystawili źródło światła i w centralnym punkcie gdzie pada światło na linii oświetlenie-odbicie-oczy jest jaśniejsza plama. Mam gdzieś zdjęcia to postaram się wrzucić. Jeśli projektor jest na wysokości oczu to obraz jest całkiem dobry.
 
Ostatnia edycja:

RwVision

New member
Hmm, o to wlasnie sie balem - przeslij zdjecia jak mozesz, bo inni uzytkowanicy pisali, ze nie maja tego efektu.

Zastanawiam sie teraz nad ekranami elite screens - za granica sa w bardzo dobrej cenie
 

kojak_ct

Member
W załącznikach 2 zdjęcia:

Projekcja górna.jpg - zdjęcie zrobione z tego samego kąta, z którego pada światło z projektora
Projekcja dolna.jpg - zdjęcie zrobione poniżej środka ekranu, projektor wisi pod sufitem. Kąt patrzenia do wiązki światła nie większy od 60st.
 

Attachments

  • Projekcja Górna.jpg
    Projekcja Górna.jpg
    650 KB · Wyś: 468
  • Projekcja Dolna.jpg
    Projekcja Dolna.jpg
    910,7 KB · Wyś: 408

darekguma

New member
Bez reklam
Czysto teoretycznie, obracając ekran "do góry nogami" problem powinien zniknąć, tak mi się wydaje, z tego co pisałeś, wcześniej było dobrze jak proj nie był podwieszony.
 
Do góry