Projektor do gier / filmów

SpeedyBang

New member
Witam serdeczne.
Co prawda niedawno zakładałem temat lecz dotyczył on innego problemu poza tym koniec końców nikt mi nie umiał odpowiedzieć co mam nadzieję teraz się nie wydarzy :p.
Szukam projektora do ok 2300 zł który ma mi służyć do gier (PC) i filmów. Byłem niemal całkowicie nastawiony na nową Optomę H100 jednak ze względu na to że nie ma jej już w magazynach postanowiłem rozejrzeć się za czymś innym, lecz nic nie spełnia moich oczekiwań (ewentualnie W750). Zastanawiam się czy 6000h lampa to nie będzie za krótko do częstego grania (85%) i oglądania filmów (15%) dlatego przypomniałem sobie o projektorach LED. Jednak tutaj zastanawia mnie to że głównie nastawione są one na zastosowania biznesowe i nie wiem czy sprawdzą się w domu. Jeśli tak, to jakie ewentualnie modele ? Projektor byłby ok. 2,7m od ściany a miejsca mam 190cm w poziomie więc ok 90 cali.
 

SpeedyBang

New member
Nad nim też myślałem, ale dosłownie parę minut temu znalazłem w innym sklepie H100 która wydaje mi się lepsza, rozpatruję jeszcze LG PA70G, gdyż obawiam się że w tej optomie za szybko zużyję lampę...
 
Do góry