Jaki projektor do 2500zł

orcrpie

New member
Witam,

Jestem zainteresowany kupnem projektora do kwoty 2500zł, przeznaczenie to głównie granie na PS3 oraz filmy i meczyki. Co byście polecili?
 

elektronik12

New member
Wszystko zależy w jakich warunkach będzie używany projektor, na jaką odległość będzie postawiony, oraz czego od niego oczekujesz, bo projektorów dużo, dużo rodzai, różne specyfikacje, musisz szukać :) Ja zachęcam, abyś zapoznał się z linkiem tutaj: Projektor multimedialny , wszystko ładnie i elegancko opisane jak to ugryźć :)
 

hubio

New member
Witam,

Jestem zainteresowany kupnem projektora do kwoty 2500zł, przeznaczenie to głównie granie na PS3 oraz filmy i meczyki. Co byście polecili?

Do 2500zł to raczej nowego nie kupisz do grania na PS3 i sportu. Właśnie dedykowany do gier jest BenQ W1210ST (4300zł), który mam zaszczyt posiadać. Charakteryzuje się niskim input lagiem właśnie z myślą o grach. Ma 2 tryby predefiniowane do gier.

edit// nie zauważyłem, że post z 2013 r. :)
 
Ostatnia edycja:

bokciu

Banned
Dedykowany do gier i zarazem filmów jest również krótkoogniskowy projektor Optoma GT1080e. Cena nieco powyżej 3 tyś.
 

bokciu

Banned
Faktycznie, post z 2013 roku. Natomiast nie wiedzieć dlaczego, pojawił się on tłustym drukiem jako pierwszy z góry, co sugerowało iż jest "świeży"...Stąd odzew w temacie...nie zawsze człowiek spojrzy od razu na datę.
 
Do góry