Zakup w sklepie - negocjacje cenowe

WiTT

New member
Bez reklam
Witajcie,

Chciałbym się dowiedzieć, czy osoby które kupiły już projektory oraz ekrany, może to być sklep stacjonarny bądź też pod jakąkolwiek inną postacią, były w stanie wynegocjować coś przy zakupie.

W internecie ceny są sztywne i nikt za specjalnie nie pisze na swoich stronach o możliwościach negocjacji. Ale jak dobrze wiemy, np. w przypadku kolumn, ceny można zbijać i to o ładne % w dół.

Więc czy da się tak w przypadku projektorów, ekranów i na ile można liczyć?
Jeśli salon stacjonarny, np. w Warszawie, to ile udało się?
A może ktoś u nas na forum sprzedażą się zajmuje? Nie pytałem blackninji ani kiki'ego, ale zakładam że nie mają tego w ofercie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Negocjacje zazwyczaj sa mozliwe, bez wgledu na towar. Wszystko zalezy od marzy, ew. od kierownictwa. W MM nieraz uslyszalem "Nie da sie", a jak poprosilem o kierownika, to okazalo sie ze sie jednak wszystko sie da. Natomiast, jest w Warszawie taki jeden sklep z projektorami, lata temu tam kupowalem, spory wybor i z tego co zauwazylem, to specjalizuja sie wlasnie w projektorach, kurcze ale nie pamietam juz adresu.
 

WiTT

New member
Bez reklam
O właśnie, dlatego mam w planach osobiste odwiedzenie kilku sklepów w Wwie. A jak jeszcze powie się że chce się w zestawie z ekranem, to tym bardziej trzeba z nich wydusić upusty :) pytanie tylko ile % udało się kolegom tutaj którzy już kupili - 5, 10, 15% ?

Udało mi się jak na razie zlokalizować takie sklepy jak rzutniki.com, prono, uchwyt.pl.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlasnie, na Okopowej chyba bylem. Kupowalem tam projektor lata temu, nie wiem jak teraz, ale sporo tam bylo klientow, sporo sprzetu i generalnie fachowo.
 
Do góry