Projektor klarstein

Konkordat

New member
Ktoś wie o co chodzi z ofertą projektora Klarstein EH3WS. Napisane jest, że to projektor LEDowy o mocy 1300 ANSI lumenów. Kosztuje tyle co nic (730zł), w podobnej cenie większość ma tylko koło 100 lumenów. Informacji w internecie prawie w ogóle o nim nie ma (choć wszędzie jest napisane, że ma 1300 lumenów). Czy to jakaś pomyłka, czy może jakiś chwyt marketingowy, czy może oferta warta uwagi.

Niestety nie mogę wklejać linków, ale jak wpiszecie nazwę w google, to 3 wynik będzie do sklepu electronic star, który go w Polsce oferuje.
 

Alkor

New member
Bez reklam
Niczego nie byłem jeszcze tak pewien, że określenie "szmelc" na ten wynalazek jest o wiele za słabe - trzeba by znaleźć jakieś lepsze.
Owe 1300 lm to oczywista bzdura, specyfikacja woła o pomstę do nieba - prehistoryczny panel 640x480 pikseli. To jest chiński badziew, który próbuje udawać, że jest poważnym projektorem - to tak, jakby indyjskiego tuk-tuka nazwać nowoczesnym samochodem osobowym :).

Poszukaj używanego, dobrego lampowego rzutnika HD 720p - np. BenQ W700, Epson TW700, Panasonic AX100. Pod każdym względem będą to Himalaje jakościowe w porównaniu z tą koszmarną zabawką.

Pozdrawiam.
 

Konkordat

New member
Niczego nie byłem jeszcze tak pewien, że określenie "szmelc" na ten wynalazek jest o wiele za słabe - trzeba by znaleźć jakieś lepsze.
Owe 1300 lm to oczywista bzdura, specyfikacja woła o pomstę do nieba - prehistoryczny panel 640x480 pikseli. To jest chiński badziew, który próbuje udawać, że jest poważnym projektorem - to tak, jakby indyjskiego tuk-tuka nazwać nowoczesnym samochodem osobowym :).

Poszukaj używanego, dobrego lampowego rzutnika HD 720p - np. BenQ W700, Epson TW700, Panasonic AX100. Pod każdym względem będą to Himalaje jakościowe w porównaniu z tą koszmarną zabawką.

Pozdrawiam.

Ta rozdzielczość to oczywiście jakaś pomyłka (chociaż projektor celuje chyba w bycie kieszonkowym). Zastanowiła mnie jedynie ta lampa, tak żeby kupić projektor dla samej lampy nawet... ;D Ale też śmierdzi mi to bardziej bzdurą.
 
Do góry