Uchwyt scienny

GracX

New member
Bez reklam
Witam potrzebuje zakupić uchwyt do projetora ścienny aktualnie do benq w700 z tym że będzie on na maks kilka miesięcy (zmiana projektora) więc musiałby być w miarę uniwersalny przesiadka z uchwytu sufitowego wymuszona przeprowadzką w obecnym miekszaniu mam bardzo wysoki strop do szpica.

http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-hak-projektora-rzutnika-alu-hit-i3391791381.html ten wydaje się fajny z tym że chciałbym aby w ramieniu było miejsce na puszczenie kabli bo inaczej to jak? tak sobie pociągniete przy ramieniu to będzie okropnie wyglądać.
 
Ostatnia edycja:

martinez1908

New member
Mam podobny problem a mianowicie dość pilnie potrzebuje uchwyt ścienny do
Panasonic Viera Smart TX-P65VT50E. Waga 50,5 kg. Wnęka w ścianie ma ok 11cm a grubość tv to 5,05mm. Błagam doradźcie coś bo osiwieje od natłoku informacji!!!

Piszę w tym temacie aby nie rozpoczynać kolejnego wątku.
 

martinez1908

New member

Ten byłby ok tylko że w razie potrzeby (np. posprzątania z tyłu lub dostania sie do tylnych wejść) trzeba by było go zdejmować. Szukam bardziej czegoś w tym rodzaju : http://www.uchwyt.pl/produkty/uchwyty-do-tv-lcd-plazma/uchwyt-vivanco-wm4735-30773.htm Tylko że ten ma nośność maks 35kg a ja potrzebuje conajmniej 50
 

martinez1908

New member
Ten byłby idealny ale... minimalna odległość od ściany 116mm :((( do tego trzeba doliczyć 5cm grubość tv i będzie wystawał poza wgłębienie dość znacząco. Całkowita głębokość wnęki to 11 cm i w tym sie muszę zmieścić. Reszta parametrów tego uchwytu jest wręcz wymarzona (prócz ceny lecz na nią nie ma wpływu)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Fajny uchwyt,tylko sprawdź u siebie w TV otwory rozmiar Vesa tu jest od 200/600.Vivanko dobra firma produkują różne akcesoria do TV i nie tylko.Mam kable HDMI i antenę pokojową do DVB-T
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Osobiscie uchwyty kupuje wyłącznie Voglesa lub vivanco, a na redcoonie mimo, ze nie polecają kupiłem uchwyt do projektora za 329 a normalnie jest po 529 zł
 

martinez1908

New member
Dzięki wilekie za pomoc. Uchwyt zamówiony teraz nie pozostaje nic innego jak czekać ...


Uchwyt dojechał , telewizor też... Uchwyt zamontowany na ściane i ... okazuje się zę rozstaw otworów jest większy o 6 cm :evil:. MASAKRA!!!! A wyraźnie pytałem i podawałem dokładny model tv w sklepie uchwyt.pl. Powiem więcej sami mi podlinkowali ten uchwyt. Problem w tym że kupiłem go w innym sklepie i nie mam podstaw do zwrotu bo uchwyt już był montowany a to nie ich doradca mi go polecał. Jakby ktoś potrzebował uchwyt to odstąpie a sam szukam innego :(
 
Do góry