Projektor do filmow +-1500

mlodociany

New member
Projektor do filmow +-2000

Witam!
Nosze sie z zamiarem kupna projektora. Glownie bede uzywal go do ogladania filmow, meczow ew do gier. Do wydania mam jakies 1500zl. Nie wiem na jakie parametry powinienem zwracac uwage dlatego prosze o pomoc tutaj. Model na jaki ja trafilem to ACER X11.

pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

raus

New member
Jak do filmów to na pewno musi mieć "szeroką" rozdzielczość (czyli format 16:9, od biedy 16:10), na 4:3 trzeba maskować dodatkową nieużywaną przestrzeń. Jeśli uda ci się w tej kwocie złapać coś HD-ready (rozdzielczość natywna 720p czyli 1280x720 lub 1366x768), to ja bym brał, FullHD zaczynają się dopiero od 3500 zł.

Ot, na przykład coś takiego http://www.allegro.pl/item1031156137_panasonic_pt_ax_100e.html wygląda całkiem kusząco, najwyżej może odstraszać spory przebieg, ale wciąż powinien bić na głowę projektory biznesowe 800x600 (bo priorytety obu grup są znacząco inne - do kina potrzebujesz projektora o względnie niskiej jasności ale wysokim kontraście, dobrym oddaniu kolorów i dość wysokiej rozdzielczości [zwłaszcza przy źródłach HD])
 
Ostatnia edycja:

mlodociany

New member
Rozwazam zakup Sanyo PLV-Z5 uzywka za 1800 z licznikiem 160godzin. Czy w tej cenie cos lepszego jest szansa dorwac?
 
Do góry