Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Kup Bilet

Poznań Game Arena 2016 - Nasze stoisko wspierane przez JBL i PHILIPSSprawdź co dla was przygotowaliśmy. W dniach 21-23 X 2016 odbędzie się największe święto graczy w Polsce. Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze tytuły, spotkać się z wydawcami, producentami a nawet różnymi sklepami w jednym miejscu, koniecznie zjaw się na PGA 2016.

Wróć HDforum > Początek > Relacje > Poznań Game Arena 2016 - Nasze stoisko wspierane przez JBL i PHILIPS > Ogromny sukces targów PGA. Nie zabrakło nas jak co roku .Zagraliśmy dla Was jako jedyni w 4K na 65PUS7601 Philips, wsparte znakomitym zestawem dźwiękowym Harmana w obecności Mazdy MX 5 i..
Odpowiedz

Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 98,575
Cytuj  
#1
26-10-2016, 02:40
Domyślnie Ogromny sukces targów PGA. Nie zabrakło nas jak co roku .Zagraliśmy dla Was jako jedyni w 4K na 65PUS7601 Philips, wsparte znakomitym zestawem dźwiękowym Harmana w obecności Mazdy MX 5 i..

Ogromny sukces targów PGA.
Nie zabrakło nas jak co roku .Zagraliśmy dla Was jako jedyni w 4K na 65PUS7601 Philips, wsparte znakomitym zestawem dźwiękowym Harmana, JBLa (Arena) w obecności Mazdy MX 5 i sprzętu specjalistycznego w postaci symulatora Play Max , kontrolera Thrustmaster TX.Ogromny sukces targów PGA
Jedenasta edycja Targów Gier, Rozrywki i Multimediów POZNAŃ GAME ARENA za nami. Po raz kolejny możemy ją uznać za ogromny sukces. Liczby mówią same za siebie.

71 328 osób zapoznało się z ekspozycją bloku targów
800 akredytacji przyznanych dziennikarzom i twórcom internetowym
850 stanowisk do gry, do pełnej dyspozycji zwiedzających
150 wystawców, którzy przygotowali niezliczone atrakcje na swoich stoiskach
8 pawilonów
3 dni - trwały Targi PGA
3 sceny, na których prowadzone były debaty, konkursy i turnieje.Już pierwszego dnia od wczesnych godzin porannych można było dostrzec, że targi cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne dwa dni tylko potwierdziły nasze przypuszczenia, że hasło GRAMY GRUBO nie zostanie tylko reklamowym sloganem. 8 targowych pawilonów tętniło życiem. Dziesiątki tysięcy zwiedzających, w przeważającej części młodzieży, która grała, testowała, śpiewała, tańczyła, jednym słowem dobrze się bawiła.Bogaty program targów sprawił, że każdy centymetr hal targowych wypełniony był pozytywnymi emocjami, którymi uczestnicy chętnie dzielili się w mediach społecznościowych. Warto również podkreślić, że PGA cieszyły się dużym zainteresowaniem mediów, które regularnie informowały o planowanych wydarzeniach.

Po raz kolejny okazało się, że tylko dzięki współpracy wszystkich podmiotów, począwszy od organizatora, przez wystawców, partnerów i media, możliwe jest przygotowanie wydarzenia na wysokim poziomie, które stanie się miejscem spotkań i ekscytacji ludzi, z różnych zakątków świata.


Oprócz imponujących stoisk, to co przykuwało uwagę, to również liczba graczy, ludzi w różnym wieku, różnej płci i o różnym wyglądzie: cosplayerzy, miłośnicy najnowszych technologii, rodziny z dziećmi, nastolatki - całe spektrum rozmaitych indywidualności, które znalazły to czego szukały właśnie na PGA.


Na tegoroczny sukces złożyła się otwartość na śmiałe wyzwania i doskonale zorganizowana współpraca.


Wśród wystawców
W jednym miejscu i czasie udało się zebrać czołowych i światowych producentów gier, elektroniki i akcesoriów. Każdy z nich przeżywał prawdziwe oblężenie. Jak twierdzą wystawcy, to niesamowite uczucie stanąć twarzą w twarz z graczami i wypytać ich o preferencje, to w końcu dla nich tworzą swoje produkty.Turnieje, turnieje, turnieje
Tegoroczne PGA obfitowało wręcz w eSportowe rozgrywki. Począwszy od rozgrywanego w Strefie LG 21:9 LG Tournament League of Legends, który zgromadził 40,000 złotych w puli podstawowej, poprzez Wielki Turniej League of Legends i Hearthstone zorganizowany przez Komputronik i Alienware, Turniej Fifa 2016, Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends zorganizowany przez Modecom i Morele.net. a skończywszy na Tekken Tej Tournament 2016.

Reasumując: Uczestnicy Poznań Game Arena otrzymali możliwość uczestnictwa w pięciu turniejach League of Legends, trzech Hearthstone, dwóch Fifa 2016, jednego w Tekken Tej Tournament, dwóch Battlefront 1 oraz Counter-Strike: Global Offensive. To wszystko można określić tylko jednym słowem – GRAMY GRUBO!Gwiazdy You Tube
Społeczność twórców internetowych rozrasta się z każdym dniem, a YouTube plasuje się na drugim miejscu wśród wyszukiwarek, tuż za Google. Wszystko wskazuje na to, że kanał ten rośnie w siłę i przed sobą ma świetlaną przyszłość. Odpowiedzią na ten trend są m.in. takie inicjatywy jak Stars4fans, które skupiają wokół siebie najciekawszych i najbardziej popularnych youtuberów.


Tegoroczna, druga już edycja eventu Stars4fans zdominowana została przez twórców internetowych, których popularność, do samej gwiazdorskiej strefy przyciągnęła kilka tysięcy młodych fanów. Pawilon numer 6 pękał od natłoku wrażeń i wywoływanych emocji.

Muzyka, tańce, wybory miss Stars4Fans a przede wszystkim możliwość spotkania ulubionej gwiazdy w realnym świecie była magnesem, który przyciągnął tłumy nastolatków. Bohaterami dwudniowego eventu bylło ponad stu youtuberów i vlogerów gamingowych a wśród nich m.in.: Blowek, Izak, Isamu, JDabrowski, Stuu, Naruciak, Ajgor, – swoisty creme de la creme polskiego You Tube.


Konkurs Cosplay
Odkąd po raz pierwszy odbył się na targach, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że coraz więc młodych ludzi puszcza wodze fantazji i zatapia się w świecie pełnym magii. Widząc jak wielkim uwielbieniem darzą bohaterów gier i filmów, konkurs Cosplay na stałe został wpisany w harmonogram wydarzeń PGA. To w nim twórcy strojów rodem z gier i świata fantastyki stają przed publicznością, rywalizując o miano najlepiej odwzorowanej postaci.

W tym roku napłynęło ponad 100 zgłoszeń, z czego wybraliśmy 30 fantastycznych postaci, które w ostatni dzień targów dumnie zaprezentowały się społeczności PGA. Zwycięzcą tegorocznej edycji została: Anna Nowicka jako Mettaton z gry Undertale.

Game Industry Conference
Tradycyjnie już podczas PGA odbyła się Game Industry Conference znana jako Zjazd Twórców Gier. Wśród kilku tysięcy uczestników znalazła się ponad setka wykładowców z wielu krajów, w tym tak egzotycznych jak Japonia czy Stany Zjednoczone. W tegorocznej, dziewiątej już edycji nowością była strefa „Career Zone”, która miała na celu wymianę doświadczeń oraz skomunikowanie developerów poszukujących pracy ze studiami tę pracę oferującymi. Trzy targowe dni to panele dyskusyjne z ekspertami, reprezentującymi najważniejsze firmy z branży.

Zebrani na nich goście mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą tworzenia gier z takich tematów jak tworzenie grafiki, programowanie, korzystanie z silników, udźwiękowienie gier, zarówno w teorii, jak i podczas praktycznych warsztatów. O międzynarodowym charakterze konferencji świadczy fakt, że zaproszeni goście to mieszkańcy 23 krajów. Uświetnili oni swoją obecnością bogaty program debat, dodając do nich inny, europejski punkt widzenia oraz dzieląc się zdobytym już doświadczeniem. Oprócz tematów związanych z tworzeniem gier video, uczestnicy prowadzili także dyskusje dotyczące mniej “cyfrowych” tematów, takich jak wpływ kultury, ekonomii i polityki na gry.


Hostessy umożliwiały zapoznanie się z przenośnymi głośnikami JBLa które skutecznie mogą sprawdzić się w każdym domu również przy komputerach domowych.

A było w czym wybierać.


Play-Max Plus Rally Carbon Edition. Fotel do wirtualnych wyścigów


Zaprezentowało znakomite symulatory, które wytrzymały duże emocje nieprzeciętnych graczy.


A kolejki były non stop.


I nie tylko do 4K ale również do gier które znajdują się w każdym telewizorze Philipsa z systemem Android.


Wiele osób było przekonane, że to nie gry Androida, ale zapytanie twierdzili, że grają na grach z
Xboxa.
Nie zależnie od wieku wszyscy miele swoje chwile radości.
Zwycięzcy mogli liczyć również na nagrody ufundowane przez JBLa.


Spore zainteresowanie wzbudziła Mazda MX5.Kolejki do stoiska JBLa:Swój udział miały tu urocze hostessy.Zabawy była w każdym zakątku:Na różnych sprzętach.


Ale jakość 4K w grach, na dużym ekranie.


Z bliskiej odległości, to niezwykłe przeżycie.


To właśnie była okazja aby zobaczyć najlepszy obecnie obraz na rynku.


Wsłuchując się w niezwykły dźwięk ( mimo wielkiej powierzchni) przestrzenny JBLa


Napędzanego przez Harmana.Oraz obsługiwane przez

Geforce GTX.

Było gdzie odsapnąć.
I właśnie dlatego w przyszłym roku nie może Was tu zabraknąć !.

Redakcja HDTV.com.pl

Ostatnio edytowane przez kiki ; 28-10-2016 o 16:59
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 
Senior Member

Avatar flappyduck

Meldunek: Nov 2015
Postów: 112
Skąd: Warszawa

Cytuj  
#2
26-10-2016, 03:28
Domyślnie

Chce 7601 w domu
Odpowiedź z Cytatem
flappyduck jest offline
Wspiera forum

Avatar brodacz

Meldunek: Jul 2008
Postów: 3,403
Skąd: koło Bronisz

Cytuj  
#3
26-10-2016, 20:55
Domyślnie

A będziecie na Audio Show? Gdyby tak ktoś udostępnił na te 3 dni OLEDa Filipka to pewnie znowu bym się skusił na przyjście.
Odpowiedź z Cytatem
brodacz jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 

Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 98,575
Cytuj  
#4
27-10-2016, 02:39
Domyślnie

Tak, Oled Philipsa będzie na pokazie. To pierwszy pokaz w Polsce i będziemy również.
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
Wspiera forum

Avatar brodacz

Meldunek: Jul 2008
Postów: 3,403
Skąd: koło Bronisz

Cytuj  
#5
27-10-2016, 07:13
Domyślnie

No to wykrakałem Brawo ja!
Odpowiedź z Cytatem
brodacz jest offline
Wspiera forum

Avatar Baltazar Gąbka

Meldunek: Mar 2005
Postów: 5,305
Cytuj  
#6
28-10-2016, 11:10
Domyślnie

Fajne targi, żałuje, że nie byłem.
Odpowiedź z Cytatem
Baltazar Gąbka jest offline
Sklep audiovideo.com.pl

Avatar kiki

Meldunek: Mar 2005
Postów: 98,575
Cytuj  
#7
05-10-2017, 22:27
Domyślnie

OD jutra też startujemy - zapraszamy na stoisko .
Odpowiedź z Cytatem
kiki jest offline
reklama


Meldunek: Feb 2005
Skąd: hdtv.com.pl

 

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are WłączonyCzasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin VBulletin Skin by ForumMonkeys.
Nowy na forum?

 • Regulamin
 • Zapomniałeś hasła?
 • Zarejestruj się.
 • Jak szukać treści.
 • Polityka prywatności
 • Reklama

 • Ciekawe artykuły

 • Czy Hz ma znaczenie?
 • Nie strać danych.
 • Robot co skosi trawnik
 • Zestawy użytkowników
 • Graj w 4K!

 • Testy otwarte

 • Panasonic ET5E test
 • Philips PFL 4007 test
 • Panasonic VT50 test
 • Sharp 70le835 test
 • Samsung ES7000 test
 • Panasonic DT50 test

 • Nasi Partnerzy

 • Cyfrowe atelier

 • Kontakt - hdtv.com.pl - Archiwum - Dyrektywa prywatności - Na górę