HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Poznań Game Arena 2016 - Nasze stoisko wspierane przez JBL i PHILIPS (http://www.hdtv.com.pl/forum/poznan-game-arena-2016-nasze-stoisko-wspierane-przez-jbl-i-philips-f222.html)
-   -   Ogromny sukces targów PGA. Nie zabrakło nas jak co roku .Zagraliśmy dla Was jako jedyni w 4K na 65PUS7601 Philips, wsparte znakomitym zestawem dźwiękowym Harmana w obecności Mazdy MX 5 i.. (http://www.hdtv.com.pl/forum/poznan-game-arena-2016-nasze-stoisko-wspierane-przez-jbl-i-philips/128933-ogromny-sukces-targow-pga-nie-zabraklo-nas-jak-co-roku-zagralismy-dla-was-jako-jedyni-w-4k-na-65pus7601-philips-wsparte-znakomitym-zestawem-dzwiekowym-harmana-w-obecnosci-mazdy-mx-5-i.html)

kiki 26-10-2016 02:40

Ogromny sukces targów PGA. Nie zabrakło nas jak co roku .Zagraliśmy dla Was jako jedyni w 4K na 65PUS7601 Philips, wsparte znakomitym zestawem dźwiękowym Harmana w obecności Mazdy MX 5 i..
 
Ogromny sukces targów PGA.
Nie zabrakło nas jak co roku .Zagraliśmy dla Was jako jedyni w 4K na 65PUS7601 Philips, wsparte znakomitym zestawem dźwiękowym Harmana, JBLa (Arena) w obecności Mazdy MX 5 i sprzętu specjalistycznego w postaci symulatora Play Max , kontrolera Thrustmaster TX.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5899.jpg

Ogromny sukces targów PGA
Jedenasta edycja Targów Gier, Rozrywki i Multimediów POZNAŃ GAME ARENA za nami. Po raz kolejny możemy ją uznać za ogromny sukces. Liczby mówią same za siebie.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...022_123441.jpg
71 328 osób zapoznało się z ekspozycją bloku targów
800 akredytacji przyznanych dziennikarzom i twórcom internetowym
850 stanowisk do gry, do pełnej dyspozycji zwiedzających
150 wystawców, którzy przygotowali niezliczone atrakcje na swoich stoiskach
8 pawilonów
3 dni - trwały Targi PGA
3 sceny, na których prowadzone były debaty, konkursy i turnieje.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...022_123445.jpg

Już pierwszego dnia od wczesnych godzin porannych można było dostrzec, że targi cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne dwa dni tylko potwierdziły nasze przypuszczenia, że hasło GRAMY GRUBO nie zostanie tylko reklamowym sloganem. 8 targowych pawilonów tętniło życiem. Dziesiątki tysięcy zwiedzających, w przeważającej części młodzieży, która grała, testowała, śpiewała, tańczyła, jednym słowem dobrze się bawiła.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5930.jpg

Bogaty program targów sprawił, że każdy centymetr hal targowych wypełniony był pozytywnymi emocjami, którymi uczestnicy chętnie dzielili się w mediach społecznościowych. Warto również podkreślić, że PGA cieszyły się dużym zainteresowaniem mediów, które regularnie informowały o planowanych wydarzeniach.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-64.jpg
Po raz kolejny okazało się, że tylko dzięki współpracy wszystkich podmiotów, począwszy od organizatora, przez wystawców, partnerów i media, możliwe jest przygotowanie wydarzenia na wysokim poziomie, które stanie się miejscem spotkań i ekscytacji ludzi, z różnych zakątków świata.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-54.jpg
Oprócz imponujących stoisk, to co przykuwało uwagę, to również liczba graczy, ludzi w różnym wieku, różnej płci i o różnym wyglądzie: cosplayerzy, miłośnicy najnowszych technologii, rodziny z dziećmi, nastolatki - całe spektrum rozmaitych indywidualności, które znalazły to czego szukały właśnie na PGA.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-69.jpg

Na tegoroczny sukces złożyła się otwartość na śmiałe wyzwania i doskonale zorganizowana współpraca.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c.../R2R5870-1.jpg
Wśród wystawców
W jednym miejscu i czasie udało się zebrać czołowych i światowych producentów gier, elektroniki i akcesoriów. Każdy z nich przeżywał prawdziwe oblężenie. Jak twierdzą wystawcy, to niesamowite uczucie stanąć twarzą w twarz z graczami i wypytać ich o preferencje, to w końcu dla nich tworzą swoje produkty.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-55.jpg

Turnieje, turnieje, turnieje
Tegoroczne PGA obfitowało wręcz w eSportowe rozgrywki. Począwszy od rozgrywanego w Strefie LG 21:9 LG Tournament League of Legends, który zgromadził 40,000 złotych w puli podstawowej, poprzez Wielki Turniej League of Legends i Hearthstone zorganizowany przez Komputronik i Alienware, Turniej Fifa 2016, Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends zorganizowany przez Modecom i Morele.net. a skończywszy na Tekken Tej Tournament 2016.

Reasumując: Uczestnicy Poznań Game Arena otrzymali możliwość uczestnictwa w pięciu turniejach League of Legends, trzech Hearthstone, dwóch Fifa 2016, jednego w Tekken Tej Tournament, dwóch Battlefront 1 oraz Counter-Strike: Global Offensive. To wszystko można określić tylko jednym słowem – GRAMY GRUBO!

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-73.jpg

Gwiazdy You Tube
Społeczność twórców internetowych rozrasta się z każdym dniem, a YouTube plasuje się na drugim miejscu wśród wyszukiwarek, tuż za Google. Wszystko wskazuje na to, że kanał ten rośnie w siłę i przed sobą ma świetlaną przyszłość. Odpowiedzią na ten trend są m.in. takie inicjatywy jak Stars4fans, które skupiają wokół siebie najciekawszych i najbardziej popularnych youtuberów.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5839.jpg
Tegoroczna, druga już edycja eventu Stars4fans zdominowana została przez twórców internetowych, których popularność, do samej gwiazdorskiej strefy przyciągnęła kilka tysięcy młodych fanów. Pawilon numer 6 pękał od natłoku wrażeń i wywoływanych emocji.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5847.jpg
Muzyka, tańce, wybory miss Stars4Fans a przede wszystkim możliwość spotkania ulubionej gwiazdy w realnym świecie była magnesem, który przyciągnął tłumy nastolatków. Bohaterami dwudniowego eventu bylło ponad stu youtuberów i vlogerów gamingowych a wśród nich m.in.: Blowek, Izak, Isamu, JDabrowski, Stuu, Naruciak, Ajgor, – swoisty creme de la creme polskiego You Tube.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5836.jpg

Konkurs Cosplay
Odkąd po raz pierwszy odbył się na targach, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że coraz więc młodych ludzi puszcza wodze fantazji i zatapia się w świecie pełnym magii. Widząc jak wielkim uwielbieniem darzą bohaterów gier i filmów, konkurs Cosplay na stałe został wpisany w harmonogram wydarzeń PGA. To w nim twórcy strojów rodem z gier i świata fantastyki stają przed publicznością, rywalizując o miano najlepiej odwzorowanej postaci.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5843.jpg
W tym roku napłynęło ponad 100 zgłoszeń, z czego wybraliśmy 30 fantastycznych postaci, które w ostatni dzień targów dumnie zaprezentowały się społeczności PGA. Zwycięzcą tegorocznej edycji została: Anna Nowicka jako Mettaton z gry Undertale.

Game Industry Conference
Tradycyjnie już podczas PGA odbyła się Game Industry Conference znana jako Zjazd Twórców Gier. Wśród kilku tysięcy uczestników znalazła się ponad setka wykładowców z wielu krajów, w tym tak egzotycznych jak Japonia czy Stany Zjednoczone. W tegorocznej, dziewiątej już edycji nowością była strefa „Career Zone”, która miała na celu wymianę doświadczeń oraz skomunikowanie developerów poszukujących pracy ze studiami tę pracę oferującymi. Trzy targowe dni to panele dyskusyjne z ekspertami, reprezentującymi najważniejsze firmy z branży.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5846.jpg
Zebrani na nich goście mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą tworzenia gier z takich tematów jak tworzenie grafiki, programowanie, korzystanie z silników, udźwiękowienie gier, zarówno w teorii, jak i podczas praktycznych warsztatów. O międzynarodowym charakterze konferencji świadczy fakt, że zaproszeni goście to mieszkańcy 23 krajów. Uświetnili oni swoją obecnością bogaty program debat, dodając do nich inny, europejski punkt widzenia oraz dzieląc się zdobytym już doświadczeniem. Oprócz tematów związanych z tworzeniem gier video, uczestnicy prowadzili także dyskusje dotyczące mniej “cyfrowych” tematów, takich jak wpływ kultury, ekonomii i polityki na gry.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-74.jpg
Hostessy umożliwiały zapoznanie się z przenośnymi głośnikami JBLa które skutecznie mogą sprawdzić się w każdym domu również przy komputerach domowych.
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-15.jpg
A było w czym wybierać.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-24.jpg
Play-Max Plus Rally Carbon Edition. Fotel do wirtualnych wyścigów

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-49.jpg
Zaprezentowało znakomite symulatory, które wytrzymały duże emocje nieprzeciętnych graczy.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-57.jpg
A kolejki były non stop.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-59.jpg
I nie tylko do 4K ale również do gier które znajdują się w każdym telewizorze Philipsa z systemem Android.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5949.jpg
Wiele osób było przekonane, że to nie gry Androida, ale zapytanie twierdzili, że grają na grach z
Xboxa.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-43.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-71.jpg
Nie zależnie od wieku wszyscy miele swoje chwile radości.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-60.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5935.jpg
Zwycięzcy mogli liczyć również na nagrody ufundowane przez JBLa.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-51.jpg
Spore zainteresowanie wzbudziła Mazda MX5.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-53.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-70.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-44.jpg

Kolejki do stoiska JBLa:
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-68.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-14.jpg
Swój udział miały tu urocze hostessy.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-11.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-55.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5864.jpg

Zabawy była w każdym zakątku:
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5845.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5848.jpg
Na różnych sprzętach.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5877.jpg
Ale jakość 4K w grach, na dużym ekranie.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5875.jpg
Z bliskiej odległości, to niezwykłe przeżycie.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5859.jpg
To właśnie była okazja aby zobaczyć najlepszy obecnie obraz na rynku.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5938.jpg
Wsłuchując się w niezwykły dźwięk ( mimo wielkiej powierzchni) przestrzenny JBLa

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-19.jpg
Napędzanego przez Harmana.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-12.jpg

Oraz obsługiwane przez
http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5887.jpg
Geforce GTX.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...PGA_2016-7.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5945.jpg

Było gdzie odsapnąć.

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...GA_2016-59.jpg

http://www.hdtv.com.pl/obrazywp/wp-c...ds/R2R5874.jpg
I właśnie dlatego w przyszłym roku nie może Was tu zabraknąć !.

Redakcja HDTV.com.pl

flappyduck 26-10-2016 03:28

Chce 7601 w domu :)

brodacz 26-10-2016 20:55

A będziecie na Audio Show? Gdyby tak ktoś udostępnił na te 3 dni OLEDa Filipka to pewnie znowu bym się skusił na przyjście.

kiki 27-10-2016 02:39

Tak, Oled Philipsa będzie na pokazie. To pierwszy pokaz w Polsce i będziemy również.

brodacz 27-10-2016 07:13

No to wykrakałem:-o Brawo ja!

Baltazar Gąbka 28-10-2016 11:10

Fajne targi, żałuje, że nie byłem.

kiki 05-10-2017 22:27

OD jutra też startujemy - zapraszamy na stoisko .


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Copyright hdtv.com.pl