prosze o pomoc .dekoder do cyfry+

marinero

New member
witam wszystkich.Sporo juz sie naczytalem na temat cyfry+,na ktora w koncu sie zdecydowalem...ale oczywiscie nie na ich dekoder.Czytalem ,ze polecacie tego fergsona z hollex.prosze o pomoc czy cos lepzego w mininalnie wiekszej cenie moglbym tam kupc czy to juz wystarcza by miec dobry odbior przez komponent,mam tylko pakiet startowy,chodzi mi oczywiscie o komponent,mile widziany wyswietlacz.nie wiem potrzebne by mi bylo CI? moze ktos ma fajny dekoder najlepiej sprawdzajacy sie na cyfrze.cos ponizej samsunga A200.badzo prosze o pomoc.
 

dnc

Moderator
VIP
Prócz Fergussonów polecam też spojrzeć na Dreamboxy i tunery Pioneera, ale nie te oferowane prze Cyfrę.
Dreamboxy są różne. Są modele tańsze i droższe. Proponuje przejść się do jakiegoś dobrego sklepu SAT.
 

parsifal

New member
Witam
Używam tunera Radix 3100 + moduł Aston Crypt. Sprawdza się w Cyfrze - przepuszcza aktualizację uprawnień a sam dekoder jest dobrze wyposażony, szczególnie w wyjścia dźwięku (optical, coaxial no i oczywiście klasyczne chinch). Jakość obrazu dobra (szczególnie po RGB) ale wiele zależy od nadawców, TV publiczna - kicha, Canal+ - super. O ile ma to dla Ciebie jakieś znaczenie to Radix jest Made in Germany.
Pozdrawiam
 

archigraph

New member
Dołączam sie do pytania, tylko bym prosił dodatkowo o linki w necie, ponieważ w moim mieście nie ma sklepu SAT i dlatego tak by mi było łatwiej.
Dlaczego wszyscy tylko piszą o Cyfra+ a nikt o Polsat Cyfrowy, czy jest jakas różnica czy to tylko zmowa milczenia (Jeżeli pytanie nie na miejscu to z góry przepraszam).
Może jakiś ranking tych dekoderów...

Pozdrawiam.
 

rudolf

Member
Polsat cyfrowy sprzedaje swoje karty kodowe razem z przypisanymi im tunerami, tak więc w przypadku Posatu jesteś skazany na tunery , które oferuje Polsat. Cyfra sprzedaje także same karty więc możesz ich używać w dowolnym tunerze, oczyliście z odpowiednim modułem.
 
Do góry