witam pytania :)

maxim129

New member
witam na poczatku chciał bym sie przywitac i wszystkich pozdrowic bo jestem tu nowy i jak pewnie wielu z was mam problem przed zakupem mojego nowego telewizora :) (zblizaja sie mistrzostwa wiedz jest okazja zeby zmienic moj stary)
wiedz tak co proponujecie zaczne od tego ze do telewizora bede miał gdzies 2.5 - 3 metry zawsze mazyła mi sie plazma 42'' ale nie wiem czy taka nie bedzie za duza do mojego pokoju
wiedz jak za duza to moze cos mniejszego a moze zamiast plazmy lcd
czytalem cos tam o plazmach i lcd i nie chciał bym za duzo wydac na taki telewizor mam blisko do niemczech jestem ze zgorzelca i widziałem tam tansze plazmy niz w naszych sklepach
wiedz prosze jeszcze podpowiedziec jaka firma i model najleprzy jest czyli cena do jakosci
pozdrawiam i czekam na odpowiedz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ale musisz określić cenę
Bo wykaz klas cenowych zajmuje zbyt dużo miejsca i czasu.
Podaj jaki masz sygnał ?
42" - przy słabym sygnale nie jest dobrym rozwiazaniem.
 

maxim129

New member
wiedz tak dziekuje ze znalazłes chwile na odpisanie na moje pytanie
bedzie podłaczony do kablówki i dvd (tez musze je kupic wiedz jak bys mógł to poradz jakies dobre kino domowe ok 2000 zł)
a co do teewizora to jakies 6000 zł +\- 500 zł
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
odległość - odległość
2,5- 3 metry z dvd możesz siegać po każdy system / LCD, CRT,Plazma , tylna projekcja/

Te które spełnia Twoje oczekiwania :
32" LCD
Loewe Concept DVBT/C
JVC 32 S 60
Sharp 32 Ga 6
Samsung M 61
============
nowości Samung R 71
JVC X 70 / 2 x hdmi/

37" Jedynie Samsung R 41 i Sharp Ga 5

42" Plazmy - Samsung S5S
Panasonic Pa 50
Philips 5320
LG PX 3


Kino domowe
Panasonic 885 ,
Yamaha 357/557 - najlepsze zestawienie
Onkyo 301
JVC THR1 / z nagrywarką/
Pioneer - kilka modeli

Napisz jaka powierzchnia pokoju ?
Jakie kolumny ?
Drewniane? podłogowe? Duże ?
Czy wiecej kina czy muzyki ?

pozdrawiam
 

absolus12

New member
Ludzie, zamin zadacie pytanie to zadajcie sobie trochę rudu i poczytajcie forum, co dwa dni powarzają się te same pytania i te same opowiedzi (prawie :)

Trzeba coś z tym w końcu zrobić bo to zaczyna być frustrujące.
Pozdrawiam
PS Zamiarem napisania tegopostu nie było urażenie kogokolwiek, zwłaszcza AK
 

DarekM

New member
Dodałbym jeszcze, że nie tylko czytać forum, ale również własną "tfurczość".
Na forum porozumiewamy sie w języku polskim, który rządzi się pewnymi zasadami. Ja nie wymagam, aby każdy znał wszytkie te zasady, ale chociaż kilka!!!
Ludzie!!! Jak można napisać coś takiego "wiedz prosze jeszcze podpowiedziec jaka firma i model najleprzy jest czyli cena do jakosci"?? Co to w ogóle znaczy???

P.S.
Celem mojego postu nie jest naśmiewanie się z kogokolwiek, Raczej zwrócenie uwagi na poziom i kulturę wypowiedzi.

Pozdrawiam
Darek
 

maxim129

New member
wiezd tak wiecej kina kolumny najlepiej wiszace podobaja sie mi takie wieksze (ale czyy wieksze znaczy leprze?) pokuj ma powierzchnie 12 m
ps. do marek m nie wiem czy to co napisałes jest obraza czy nie ale nikt nie musi pisac tak ładnie i madrze jak ty chciałem sie dowiedziec czegos wiedz pisze po to chyba własnie jest takie forum a i czytałem to forum przewertowałem je i jest tego tu tyle ze az metliku dostałem a wiem ze kiki bardzo dobrze podpowiada i zna sie na sprzecie i miałem taka nadzieje ze i mi poradzi
najlepiej chyba dowiedziec sie o to co ci potrzebne
pozdrawiam
 

tezet47

New member
do maxim129

Nie unoś się niepotrzebnie. DarekM ma 100% racji. Pewien minimalny poziom polszczyzny powinien na tym forum obowiązywać. W twoim przypadku, wybacz, nie chodzi o piękny styl języka pisanego ale dyskredytujące cię niestety liczne błędy ortograficzne. Pisz lepiej ze słownikiem ortograficznym, choć to zajmie pewnie więcej czasu.
 

hawk70

New member
maxim129: Nie traktuj tych maili tak osobiście. Jak trochę z nami poprzebywasz to sam zrozumiesz o co nam chodzi. Absulutnie ostatnią rzeczą jest zrobienie komuś przykrości czy bezsensowne czepianie. W większości na forum piszą normalni sympatyczni ludzie (w większości bo aż się boję pomyśleć co będzie jak się włączy taki jeden z tych niesympatycznych. Wątek będzie rozwalony ;-)).
Osobiście muszę poprzeć moich przedmówców. Nie jest to żaden osobisty atak ale taka wskazówka, jeśli ktoś nowy (wszyscy tacy kiedyś tu byliśmy) chce się o coś zapytać to warto aby przewertował dotychczasowe posty (nie chodzi tu tylko o Ciebie. Po prostu takie posty jak Twój zdarzają się co kilka dni i forum staje się mało czytelne - spójrz chociażby na regulamin forum - jest to tam wyraźnie napisane). Wiem, że jest ich dużo ale właśnie dlatego, że każdy zamiast czytać i szukać od razu wali z własnym pytaniem. Przeczytaj odpowiedzi na takie pytania kiedyś i dziś. Już chyba jedyny kiki reaguje na to pełną odpowiedzią (ale to jego praca). Reszta już nie ma siły. A jeśli chcesz zadać pytanie kikiemu (jak sugerowałeś) to najlepiej skorzystać z prywatnych wiadomości. Gwarantuje, że kiki odpowie a inni nie będą się wkurzać.
Jeśli chodzi o nasz język ojczysty to naprawdę warto zadać sobie odrobinę trudu i sprawdzić przed zatwierdzeniem to co się napisało. Wszystkim łatwiej się czyta posty z poprawną składnią i ortografią. Nie chodzi o dyskryminowanie kogoś ale o ułatwienie wszystkim życia. Każdemu się zdarzy jakiś błąd nawet jak sprawdzi swój post ale idzie o generalne podejście do tematu. Jeśli chcemy, żeby się ktoś dla nas postarał (a chcemy aby nam odpowiedziano) to postarajmy się dla innych, żeby się im łatwiej czytało.
 
Ostatnia edycja:

maxim129

New member
przepraszam ze sie uniosłem i postaram sie poprawic
naprawde wertowałem te forum wiedz chciałem zeby i mi ktos odpowiedział na moje pytania
a błedy hmmmm zawsze je robiłem i mysle ze dalej bede ale staram sie naprawde
pozdrowienia
 

hawk70

New member
Super, bardzo miło czytać Twój post. Witaj w klubie. Widać, że mamy towarzysza do rozmów a nie pieniacza. Jeśli idzie o porady to bezstronny jest jedynie kiki bo cała reszta coś już ma. Podjęła decyzję i w większości jest z niej zadowolona. Zdecydowanie radzę zrobić taki pokaz jak proponuje kiki i wtedy będziesz wiedział wszystko. rady na forum potraktuj jako argumenty za i przeciw, które warto sprawdzić ale absolutnie nie jako dogmaty (zresztą pewnie piszę truizmy). Do TV proponowanych przez kikiego, jeśli nie jest u ciebie czymś niezbędnym powieszenie TV na ścianie, proponuję rozważyć tylnoprojekcyjnowce. Polecam taki wątek o nic nie mówiącej nazwie ANKIETA czyli .... . Mamy tam sporo przemyśleń (poza wtrąceniami jednego fana LCD (a raczej fana "prestiżu", nie lubiącego wydawania mniejszych pieniędzy) ale On prezentuje bezmyślenia a nie przemyślenia ;-)).
 

maxim129

New member
a co myslicie o tych plazmach 42'' ktore sa do sprzedania w niemczech za 1000 - 1100 euro np.seg co do ceny mozna sie jeszcze tergowac
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
czy kupiłbyś małego Fiata jak miałbyś 20.000 zł - czy szukałbyś uzywanego golfa albo toyotę .
Sama cena niczego nie gwarantuje.
Nie kupuj ceny . Masz wyrzucić kasę to podaruj na WOŚP.
pozdrawiam
 

maxim129

New member
wiedz po przeczytaniu jeszcze raz tego forum mam dwóch faworytów :
-lg 42 px3rv
-panasonic pa50

i teraz co z tych 2 egzemplarzy było by leprze:confused: ja bardziej jestem za lg ale jeszcze nie na 100% słyszalem ze na swieta moga byc jakies promocje wiedz mam jeszcze troche czasu zeby sie dokładnie namyslec
podpowiedzcie co byscie wybrali :) i jak by ten lg współpracował z xboxem
pozdrowienia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Obie plazmy współpracują z grami extra - zależy z jakie odległości zakładasz siedzenie przed ekranem. Za kilka dni wjadą nowe plazmy panasonic 42 Pa 60 za ok. 6299 zł komplet.
W tej klasie masz jeszcze 42 v 6 Samsunga i 42" 3320 Philipsa.
pozdrawiam
 
Do góry