Trudny Wybór Lcd32

krzycho1977

New member
Witam
W najblizszym czasie zamierzam kupic tv lcd 32''
generalnie lcd bedzie slużyl mi do ogladania kalblówki i DVD czasami do komputera. Byłem dzisial ogladac Tv na live i musze powiedzieć że najwieksze wrazenie sposród moich typów zrobił SAMSUNG le-32r51b,( byly tez sharpy sony lg ...) a to z tego wgledu że czarne to czarne to czarne (a nie szare czy fiolet) a biale to białe. Słyszłem jednak ze samsungi nie ciesza sie dobrą opinią i nie jestem przekonany do końca co do jego zakupu.
Proszę o rade czy moge zaryzykowac i kupić samsunga le32r51 czy też coś innego
moje typy to
1. SAMSUNG LE32R51B
2. LG 32 LX1R
3.SHARP LC 32P55E
4. PANASONIC TX32LX52
POZDRAWIAM
 

DarekM

New member
Poczytaj troche forum. O każdym z tych TV dużo się tu pisało. Poczytaj dodatkowo o Samsungu LE32M61B i Panasonicu, którego symbol mam w podpisie:)

Pozdrawiam
Darek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
do Twoich faworytów dodałbym koniecznie - Samsunga r 71, JVC a 60, Potestuj w sklepach albo wpadnij pokażę Ci jak właściwie się do tgo zabrac . Albo wizyta domowa.
W spokoju domowych - najlepsza forma.
Zapraszam na testy - codziennie w sklepie- na widoku z HDTV, pal antena,
pal dvd , dvd po euro, dvd po komponencie, dv po hdmi
Komputer w różnej formie. porównanie technologii .
W sobotę będzie kilka osób
pozdrawiam
 

krzycho1977

New member
witam
dzieki KIKI
chetnie bym przyjechal na taki pokaz ale brak czasu i odleglość...........
chce powiedziec ze jestem ograniczony finansowo (5000zl) i szukam tv LCD 32 wlasnie w tych granicach. A co do porownan kilku modeli na żywo no to przez ostatnie 2 tyg chodze jak szalony po roznych sklepach no i wydaje mi sie ze ten samsung le32r51b wypada najlepiej sposrod mojej listy. Nie jestem jednak do konca przekonany co do tej firmy gdyz kazdy sprzet samsunga jaki mialem trafiał predzej czy pozniej do kubla.
A CO POWIEDZIECIE NA TO www.allegro.pl/item91356989_sony_lcd__klv_s32a10_od_reki_warszawa_.
html
pozdrawiam
 
Do góry