Chce zakupic sprzet grający daewoo???

S

slaw

Guest
czy warto? powiem krótko ograniczaja mnie fundusze a potrzebuje sprzetu, moze warto zinwestowac w inna tansza firme tylko prosze nie w Frist ... :)
 
S

slaw

Guest
mam na oku DAEWOO TP-502AG z mp3 i radiomagnetofon LG tez z mp3 oby dwa kosztuja około 200 zyka
 

mzdral

New member
Mój brat 3 lata temu kupił telewizor (CRT oczywiście) i wieże DAEWOO. Do dzisiaj nie ma śladu po tym sprzęcie, badziew straszny. Zarówno jedno jak i drugie służyło mu prawie dwa lata. Wtedy też ograniczały go fundusze i na kredyt kupił oba urządzenia. Dzisiaj jest mądrzejszy o tamte wydarzenia i preferuje nieco inne firmy. Jak mówią starzy, mądrzy ludzie - nie stać nas na 'badziew'.
 
S

slaw

Guest
wlasnie najgorszy jest ten przedzial cenowy w tym sprzecie, co do TV to rozmawialem kiedys ze sprzedawca i skomentowal własnie Tv w nizszym przedziale cenowym ze jakby miał wybierac to wlasnie daewoo ze podobno sie nie psuja i tym sie sugeruje co do audio, ale to był tylko sprzedawca a oni mówia rózne rzeczy
 

mzdral

New member
Osobiście uważam że LG czy Philips robią sprzęt jakościowo lepszy od DAEWOO. Pozostaje sprawa ceny za podobne produkty. Podejżewam, że jeśli prześledzisz ceny na Allegro, czy w sklepach internetowych to na pewno coś znajdziesz. Kilka razy w życiu skusiłem się na produkty elektroniczne marek nazwijmy 'niskobudżetowych'. Dopóki działały zachwalałem je dookoła, bo jak to mówią 'skoro to samo i taniej to po co przepłacać'. Nie ma jednak tak różowo, później się okazywało że przedmiot albo nie trzymał parametrów, albo się psuł, ewentualnie użyty plastik dość szybko (okres 2 lat) zmieniał kolor. Sorki że zaczynam schodzić z tematu, ale wszędzie obowiązuje zasada 'coś za coś'. Albo kupujesz produkt znacznie tańszy od konkurencji - wówczas, albo masz gorsze podzespoły, albo jeśli masz szczęście to Chińczycy podwędzili komuś technologię i parametry będą trzymane do czasu pierwszej awarii, bo potem to nie wiadomo gdzie to naprawiać.
 

dimas

New member
z tymi sprzetami to ruznie bywa moze sie zdarzyc ze najlepszy sprzet sie zje... mialem kiedys taka wiezyczke chyba oriona czy cos jak przestala czytac plyty to ja otwarlem i sie okazalo ze w srodku siedzi laser kss 150 ten jaki uzywal np sony zawieszenie iitd tez wygladalo na sonke.wydaje mi sie te tansze marki korzystaja po prostu ze starszych technologii innych marek.tak samo robilo DAEWOO z autami cala technologia z GM.a jak sie okazuje po latach wcale nie jest tak zle z tymi autami;) tylko ta moc jaka wypisuja na tych wynalazkach to jakies nieporozumienie 5*200W a poboru mocy moze ze 100:D
 
Do góry